Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Hope rush jeans - Säljer ett par stilrena beige jeans från Hope. De har en klassisk design med fem fickor och en rak passform. Perfekta för en avslappnad look.
Hope rush denim - Storlek 30, motsvarar M. För små för mig. Kan gå ner i pris.
Hope Rush Denim - Hope Rush denim storlek 28. Fint skick.
Hope rush denim - Hej!  Jag säljer nu mina Hope rush då de har blivit för små för mig. De är i fint skick! Det är den gamla modellen så de finns ej länge och är just därför väldigt eftertraktade.
Hope Rush - Hope Rush jeans 8/10 cond  Lite wear på mynningen av vänster  Annars i väldigt bra skick Köparen står för frakt  Retail 2000
Hops rush denim jeans - Storlek 30 rätt slitna men går nog att fixa om man kan sy eller lämna in därför priset
Vilgot Wängqvist

Hope Rush Denim

Storlek: 27
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Hope

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brown Stone wash hope rush denim i storlek 27. Köpta på Vallgatan 12 och använda ett fåtal gånger. Inga tydliga tecken på användning

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå jeans från Mogul med bootcut passform och låg midja. Jeansen har tydliga slitningar och distressed detaljer framtill, klassiska fem fickor och snygga broderade bakfickor. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa wide jeans från stradivarius  - Supersnygga baggy low waist jeans❤️Helt oanvända, har bara testat men de var tyvärr för stora❤️
Ljusblåa lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par fina lågmidjade ljusblåa bootcut jeans! Tjejen jag köpte jeansen från har sytt om jeansen så de har blivit lågmidjade 💗Finns tecken på andvändning. Skriv vid intresse, eller frågor!
Lågmidjade bootcut jeans ljusblå - Skitsnygga vintage nudie jeans som är lådmidjade. Skulle säga storlek 36/38 beroende på hur man vill att de ska sitta, jag är storlek 38 för referens och är 172 cm lång. Kan förhandla priset.
True Religion blå jeans, stl 28 - Säljer ett par klassiska blå jeans från True Religion i storlek 28. Jeansen har ikoniska bakfickor med broderad logga, femficksmodell och råa, fransiga benslut. Snygg tvättad denim med lätt slitning och raka ben. Perfekta för en cool och avslappnad look.
Replay Anbass blå jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i blå tvätt med slitningar och hål på benen. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i stretchig denim. Snyggt slitna detaljer och klassisk Replay-logga på bakfickan.
Weekday jeans - Säljer dessa jättesnygga jeansen från cheap monday som är helt slutsålda! De är i modellen ”booty bei” och är i storlek 26/32. De är knappt använda i princip nya! Säljer eftersom de tyvärr inte kommer till användning nypris:399kr❣️❣️❣️
Lågmidjade bootcut nya jeans  - Midjemått: 36cm. Innerbenslängd: 75cm. (Storlek 27.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌