Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickade mjukis byxor - Gråa stickade mjukisbyxor från Nelly i storlek S i bra skick💕säljer tröjan också, köp båda för 200kr💕
Stickade byxor - Säljer dehär sjukt sköna stickade byxorna från Edikted. Nypris 1250💗
Grå stickade byxor  - Snygga grå stickade byxor med ribbad midja. Byxorna har en bekväm passform och är perfekta för kyligare dagar. De har en rak passform och ser mycket elegant ut.
Mörkgrå stickade byxor från Zara - Mörkgrå stickade byxor från Zara i mjukt material. Byxorna har en relaxed fit med breda ben och hög midja. Perfekta för en chill och stilren look. Resår i midjan för extra komfort.
Grå ribbade stickade byxor - Snygga grå ribbade byxor med hög midja och utsvängda ben. De är otroligt mjuka och sköna. De har väldigt hög midja (på bilden är de nedvikta en gång) och normala i längden. Jag är 170cm, och de är för korta för mig. Passar nog 160-165cm perfekt!🩶
Grå ribbade stickade byxor - Mysiga grå stickade byxor med ribbad struktur och raka ben. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. Byxorna har en mjuk och stretchig känsla och är lätta att matcha med en enkel topp eller hoodie.
Ljusgrå stickade byxor med snörning - Säljer ett par ljusgrå stickade byxor med snyggt hålmönster och breda ben. Byxorna har hög midja och dragsko i midjan för extra komfort. Perfekta för en chill och trendig look.
Stickade byxor
Stickade byxor  - 89 Stickade byxor  - 90 Stickade byxor  - 91

Stickade byxor

Storlek: S-M
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Gråa

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjorda stickade byxor Gjorda på återvunnet garn och därför en ’one of a kind’ Storlek S-L (väldigt stretchiga)

Freja
Freja
(83)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mörkblå jeans  - Mörkblå jeand från GUESS i storlek S
Zigzag bootcut byxor kappahl - Slutsålda! Snygga bootcut byxor med zigzag-mönster. Aldrig använda och har prislapp kvar! Byxorna är slutsålda i alla storlekar och är väldigt eftertraktade! Storlek 170 men passar s (stretchigt material) Kan skicka egna bilder ifall de önskas hör av er vid frågor och funderingar!❤️🤗💖
Jeans - Såå snygga vita vida jeans från Zara🩵🩵lågmidjade. Tyvärr har dragkedjan gått sönder men det går säkert att fixa och slitningar längst ner på jeansen
Lågmidjade utsvänga jeans - Lowwaist bootcut jeans från Amisu. Står ingen storlek men har för mig att det är storlek 34. Midja 36cm, innerbenslängd 80cm och grenen är 20cm.                                De är slitna längst ner baksida (se bild 2) annars i fint skick. Hör av dig vid frågor. ❤️
Blå bootcut jeans med slitning - Säljer dessa supersnygga och populära lågmidjade  blåa jeansen som är bootcut med snygga detaljer från Gina Tricot! Endast använda en gång så ser ut som oanvända!!!  (Bilden är lånad) Skriv för fler bilder eller mått 🥰
Ljusblå bootcut jeans med rå kant - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och rå, fransig kant nedtill. Klassisk femficksmodell med knappgylf och bälteshällor. Jeansen har en avslappnad vibe och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar vintagekänsla och en chill look.
Lågmidjade ljusblå jeans med pärldetaljer - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snygga pärldetaljer och dekorativa knappar på fickorna. Jeansen har en bootcut passform och slitningar framtill. Älskar dem och hade ej sålt om jag ej behövde pengar, men har knappast använt dem och de är i bra skick!