Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Les deux byxor - Skick 9/10 aldrig använda typ Passar till kavaj eller vanlig tröja😎
Svarta mönstrade byxor från Les Deux - Snygga svarta byxor från Les Deux med ett unikt mönster i grått. Byxorna har en bekväm passform med snörning i midjan och är perfekta för en stilren look. Märkesloggan är diskret placerad på sidan.
Svarta les deux byxor - Storlek m. Använts fåtal tillfällen köptes för 1000
Les Deux byxor - Les Deux byxor i bra material som knappt är använda. Supersnygga.
Svarta mjukisbyxor från Les Deux - Svarta mjukisbyxor från Les Deux med stilren design och diskret logga på benet. Byxorna har snörning i midjan och raka ben, tillverkade i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för chill dagar eller när du vill ha en clean look.
Svarta kostymbyxor från Les Deux - Snygga svarta kostymbyxor från Les Deux i slim fit. Byxorna har en klassisk design med knappar och dragkedja framtill. Perfekta för en stilren look.
Svarta byxor från Les Deux - Snygga svarta kostymbyxor från Les Deux med klassisk rak passform. Byxorna har bälteshällor, sidofickor och bakfickor. Perfekta för en clean look.
Svarta byxor  från Les Deux - Säljer ett par svarta mjukisbyxor från Les Deux, modell Patrick Mélange Pants. Byxorna har en relaxed passform med snörning i midjan och är gjorda i mjukt material som är perfekt för chill dagar. Snyggt stilrena och passar till sneakers. Prislappen finns fortfarande kvar
Jolle

Svarta byxor från Les Deux

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Les Deux
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta byxor från Les Deux med dragsko i midjan och raka ben. Perfekta för en stilren look. Byxorna har en diskret logga på sidan och är gjorda i ett bekvämt material. Använt dom två gånger för det var inte riktigt min stil

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
Svarta Replay jeans skinny fit hyperflex  - Säljer ett par svarta Replay jeans, de är W28 men passar även 29. De är i bra skick och alltså typ oanvända. Längd är 28 också.
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 💗
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Omsydda Miss Sixty jeans! - Inte mina bilder ‼️Säljer dessa då dom var alldeles för små för mig 🥹Är inte med på bildern men det är en liten kedja på framfickorna som måste ha tillagats i efterhand. Midjemått: 33 rakt över. Innerbenslängd: 77cm.
Vintage ljusblå only jeans - Ljusblå bootcut jeans från only, strl S // W28 L30 // midja 37cm tvärsöver, innerbenslängd 76cm