Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta kostymbyxor - Säljer dessa högmidjade raka svarta kostymbyxorna från Zara. Använda 1 gång🤍
Svarta kostymbyxor  - Helt nya kostymbyxor, svart. Storlek Xs-S.
Svarta kostymbyxor  - Svarta kostymbyxor från zara i storlek 38, köpta för några år sedan men de är i bra skick. Passar även 34 och 36 då de blir lite oversized och ”hänger” på höfterna.
Svarta kostymbyxor  - Snygga svarta kostymbyxor med hög midja och dragkedja fram. Byxorna har en klassisk rak passform och är stilrena. De har diskreta ”fejk” fickor på sidorna. Säljs pågrund av ingen användning.👌
Svarta kostymbyxor  - Svarta lågmidjade kostymbyxor från Zara
Svarta kostymbyxor - Säljer ett par snygga svarta kostymbyxor i mycket bra skick. De är högmidjade och har en klassisk straight passform. Byxorna har knappar och dragkedja framtill. Perfekta för höst och vinter! Dom är lite grå/svarta
Svarta kostymbyxor  - Svarta kostymbyxor med snöring på höfterna, säljer pågrund av att de var förkorta i benen på mig 😫 (Jag är 172!)
Emma
Emma
Svarta kostymbyxor
Svarta kostymbyxor  - 89 Svarta kostymbyxor  - 90 Svarta kostymbyxor  - 91

Svarta kostymbyxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Zara

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta kostymbyxor med vita revärer längs sidorna. Mjuk och skön linning. Två fejkfickor bak. I mycket gott skick och stark svart färg (första bilden är mer rättvis färgmässigt).

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Bootcut Rock & Republic jeans - Snygga svarta lågmidjade jeans från Rock & Republic med coola bakfickor💕💕jeansen är bekväma och stretchiga!
Miss me jeans - Mörkblåa Miss Me jeans med vita detaljer och diamanter på fickorna. Dom är midwaist modell fast jag har sytt om dom lite lägre i midjan, så skulle säga mellan lågmidjat-midwaist. Några få slitningar längst ner vid benen. Jag säljer då dom har blivit för stora för mig. Skriv för frågor 🩷
Gulliga mjukisbyxor från Nelly xs!  - Ett par jättesöta tunna mjukisbyxor från Nelly. Dom är i väldigt bra skick och har ingen tecken på användning skulle jag säga! Man kan spänna åt midjan väldigt mycket så dom passar nästan alla storlekar för dom är även väldigt stretchiga. Jag brukar ha storlek 24 eller 26 i midjan på jeans men min kompis som lånade dom brukar ha 30 typ så det är väldigt blandat beroende på hur mycket man spänner! ❤️buda gärna men kanske inte sänker så mycket🫶är ni inte trevliga så får ni inte köpa tyvärr🤭
Bootcut jeans från American Eagle - Snygga ljusblå bootcut jeans från American Eagle, säljer pga för stora
G-Rise byxor - Säljer dessa fina lågmidkade G-Rise byxor. Inga defekter☺️💕 I storlek S/R
Ljusblå bootcut Jeans💕 - Säljer mina jätte ljusblåa jeans💕 bra skick och i storlek 24x30 säljer på grund av att dom är för små för mig🩷
True Religion blå bootcut jeans - Snygga blå jeans från True Religion med bootcut och låg midja. Klassiska fickor med dekorativa sömmar och logga bak. Jag har sytt de lite så de blev tightare men enkelt att sprätta upp (har inte klippt bort något) midjemåttet är 38 cm och innerbenslängden är är ca 77 cm.
Svarta jeans från Nudie Jeans - Snygga svarta jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och svarta detaljer. Jeansen har rak passform och är tillverkade i slitstarkt denimtyg med subtila tvättade effekter. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.