Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dr.Denim jeans - Säljer mina välanvända Dr.denim jeans. Jeansen är i blå och i passformen straight. Köpta på The Salty Dog med nypriset 600. Skicket är 7/10 med några spår av användning, det är därför priset är speciellt lågt. Skriv vid frågor om köp!
Dr.Denim jeans - Rensar garderoben. Dr.Denim jeans, väldigt bra skick knappt använda. Pris kan diskuteras
Dr.denim jeans  - Sjukt fina men inte min stil
Lågmidjade jeans från Dr.Denim  - Lågmidjade jeans från Dr.Denim. Dem sitter bra och är för långa för mig, jag är 168. Dem har en knappgylf istället för dragkedja. Köpta second hand och säljer då den ej satt så som jag ville. Dem har en slitning på ena knät och så är det en tygbit under som är röd.
Dr.Denim Jeans - Midja: 74cm✨Innerben: 80cm✨Storleken är W29L32💕I princip oanvända👍Jag på bilderna är 172cm lång och brukar ha storlek 38🥰
Dr.denim jeans - Säljer dr.denim jeans i strl XS. Lite uttöjda i sömmen (bild nummer 2). Annars i jättefint skick!
Dr.denim jeans  - Dr.denim jeans i mycket bra skick. Säljes då de blivit för små.
Dr.denim jeans
Dr.denim jeans - 89 Dr.denim jeans - 90 Dr.denim jeans - 91

Dr.denim jeans

Storlek: 26/30
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina Dr.denim jeans. De är i färgen ljusblå med passformen straight. Köpta på The Salty Dog med nypris på 600:- Jeansen är i skicket 9/10. Skriv gärna vid frågor om köp!

Oliver Lok
Oliver Lok
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
LTB Valerie bootcut jeans blå - Storlek w25 l30 men de är nersprättade som syns på sista bilden så de är lite längre😋
True Religion ljusblå jeans med röd söm - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med  vita och röda kontrastsömmar. Modellen heter BECCA och har klassisk femficksdesign. Jeansen är tillverkade i  bootcut design. (Helt nya )💘💘💘
Mörkblå bootcut jeans  - Snygga mörkblå jeans från X-Mail i bootcut-modell med lågmidja. Säljer då de inte kommer till användning 💖
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Levi's bootcut jeans 26/32 - Superfina jeans som tyvärr är för små för mig😊 storlek 26/32, passar xs, fint skick🤩
Missoni Flare Pants - Stretchiga bootcut byxor i beigebrunt zig zag mönster. På första bilderna är midjebandet invikt för att göra de lowwaist! Märke: Desirée, av Belle Phoe. 💞💞
Svarta replay jeans med slitningar  - Tja! Säljer ett par svarta Replay jeans slim fit med snygga slitningar och bra tvätt. Nypris 1800 kr. Inga defekter på jeansen eftersom de är knappt använda. Fraktar inom 24 timmar. Hör av dig vid fler funderingar!🙌
Vita bootcut jeans - Säljer dessa så snygga lågmidjade jeans som är omsydda till bootcut. De är i bra skick och har inga fläckar eller liknande. Obs är osäker på om jag ska sälja dessa jeans, därför säljer jag endast för ett bra pris💗💗 Midjemått 36 cm och innerbenslängd 77 cm.