Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidasbyxor  - Ett par välskötta Adidasbyxor
Adidasbyxor  - Vanlig Adidasbyxor, har använt ungefär 5 gånger
Adidasbyxor  - Svarta adidasbyxor. Anväda mycket.
Adidasbyxor  - Säljer dessa Adidasbyxor som är i väldigt bra skick och har rosa ränder framtill. Sköna att ha på sig! 💗
Adidasbyxor - Svarta adidasbyxor i fint skick, säljer då de inte längre passar mig 🖤🤍 Skicka meddelande om du har frågor!
Adidasbyxor - Säljer mina adidasbyxor i storlek XL men de är väldigt små i storleken och passar perfekt på mig som är en S/M🥰 Köparen står för frakten🤩
adidas byxor  - säljer mina adidas byxor då ja inte använder dom längre. Använda va 5 gånger.
Svarta Adidasbyxor  - Svarta träningsbyxor från Adidas med klassiska vita ränder längs sidorna och Adidas-logga på låret. Byxorna har elastisk midja och är tillverkade i ett mjukt, syntetiskt material som passar perfekt för sport och träning. Osäker på storlek men tror M. Passar S/M
Nya Adidasbyxor
Nya Adidasbyxor - 89 Nya Adidasbyxor - 90 Nya Adidasbyxor - 91

Nya Adidasbyxor

Storlek: 40
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Adidas
Färg: Svarta

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par nya Adidasbyxor för 180kr, inköpta på rea för 349kr, endast använda en gång.

Malwa
Malwa
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Ljusblå Grace Bootcut jeans - Fina ljusblåa bootcut jeans från ”GRACE in LA” i storlek 28. Säljs pga att de är för stora och att de inte kommer till användning då💕. Hör av dig om du är intresserad!