Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Set - Säljer hela sättet på topp,byxa och kofta tillsammans för 150. Storlek S. Prislapp kvar
Set - Säljer nu detta mjukisset som enbart är använt enstaka gånger. Toppen är en tubtopp och byxorna är flare samt lågmidjade. Sitter som en smäck och är otroligt skönt. Settet är i storlek xs.
 Blommig Randig Boho Kvinnor Byxor - Jätte bra material men är också stretchiga. Den passar inte så bra på mig eftersom är 171 cm. Jag tror kommer passar dom är under 171 cm. Bra högmidjat.
Svart set - Svart set med byxa topp och kofta
Set zara - SÖKER DETTA!! Skriv om ni har betalar bra! Strl S-M
EA7 set S - Hej! Nu säljer jag mitt fina EA7 set. Det är storlek S men passar M också. Setet är jätte fint och använd max fem gånger! Kommer passa dig som är mellan 159 till 170 cm lång. Det är äkta, vid frågor eller funderingar hör av er!💕
Set - Set från oh polly, topp och byxa
Set - Säljer det super snygga settet som aldrig använts. Säljer eftersom det inte är min stil direkt. 🖤