Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph Lauren zip - Säljer en snygg stilren Ralph Lauren zip i helt okej storlek skulle säga 7/10 men inga stora defekter som fläck osv, tröjan är storlek S och modellen är runt 174 och väger cirka 50-60kg, NK KVITTO FINNSSS
Polo Ralph Lauren Zip - Säljer en snygg Polo Ralph Lauren Zip tröja som är i gott skick 8.5/10✅Köpt på Care of Carl för 1800 mitt pris 1299✅Kom dm för fler bilder📸Hör av er vid frågor och funderingar😊🤝
Ralpha lauren zip  - Säljer en stilren svart hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och det klassiska logotypbroderiet på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil.
Ralph Lauren Zip - Fin Ralph Lauren zip i storlek S
Ralph laurens zip-up - Rensar garderoben lite och vill nu sälja min Ralph Laurens zip up, den är i storlek M och passar med vilka byxor som helst. Ny pris på den är 1900, mitt pris 1299 (priset går att diskuteras vid snabbaffär)😊
Ralph lauren zip hoodie - Säljer denna då jag tycket den är litte för lotten för mig. Detta är en US polo assn tröja som är en annan variant av Ralph lauren. Kolla gärna profilen för grymma paket pris😊 DM för frågor 😊🔥💯
Ralph lauren zip - Säljer denna Ralph lauren zip eftersom att jag inte använder den längre och den har växt ifrån mig. Köpt för 1-2 år sedan men är fortfarande i fint skick. Om du har några frågor är det bara att fråga på! Vi hörs!
Ralph lauren zip  - Ralph lauren zip i bra skick, storleken är xs och den är köp på johnells för 2099
sathya
sathya
Ralph lauren zip
Ralph lauren zip - 89

Ralph lauren zip

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin zip hoodie i bra skick Nypris 1600

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Marinblå hoodie Saint Laurent Paris - Snygg marinblå hoodie från Saint Laurent Paris med tryck i rött, vitt och blått framtill. Klassisk känguruficka, dragsko i huvan och ribbade muddar. Mjuk bomullskvalitet och cool vintageinspirerad print med SL-emblem. Perfekt för en chill och trendig look.
Kashmir tröja - Ljusgrå Kashmir Sweatshirt | Storlek M | Modellen är 177cm lång, passar lite längre | Använd 1 gång, därför toppskick utan defekter | Hör av vid frågor🌟
Ljusgrå hoodie från Russemerch XXS - Ljusgrå hoodie från Russedress i storlek XXS. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snörning och två fickor. Mjuk bomullsmix och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Diskret Russedress-logga på ärmen. Perfekt för chill dagar.
Morris tröja  - Morris tröja, inga defekter. I storlek S och modellen är 180 cm 75 kg.
Saint laurent hoodie - Säljer en mörkblå hoodie med tryck i vitt och rött framtill. Den är använd endast ett fåtal gånger. Storlek M men passar som XS/S, skulle säga 164-174. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Hör av dig vid frågor elr liknande🙌
Svart Burberry hoodie  - En helt ny svart hoodie från Burberry  med klassiskt rutigt mönster i huvan och snygga snören. Tröjan är i storlek S och har dragkedja framtill, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha något som sticker ut.
Hollister hoodie  - Väldigt fin Hollister hoodie med det klassiska trycket på bröstet och asnajs insida som garanterar sköna användningar och snygg passform. Få skavanker som nopprig men inget man tänker på. Modellen är 184, 75kg.