Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Calvin Klein - Calvin Klein high shine puffer i storlek s. Knappt använd och i ny skick. Säljer då jag aldrig använder den och den inte längre är min stil. Skön och varm jacka till vintern
Calvin klein  - En varm vinter jacka i bra skick, knappt använt från Calvin klein. Stilren, unisex. Avtagsbar luva.
Calvin Klein vinterjacka  - Svart vinterjacka i mycket bra skick, endast använd ett fåtal gånger
Calvin Klein jacka - Ångrat köp. Den är oanvänd. Den är väldigt kort och puffig , inte så varm men går att använda under våren/hösten
 dunjacka från Calvin Klein - Säljer en snygg svart och vit dunjacka från Calvin Klein Jeans. Jackan har en cool färgblockdesign med logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin varma vaddering. Den har en huva och dragkedja framtill. Passar perfekt för både vardag och festliga tillfällen!
Calvin Klein jacka  - Super skön vinter jacka i svart från Calvin Klein den är i strl M/L men passar S  Stor luva💗
Calvin Klein Pufferjacka - Snygg Calvin Klein pufferjacka. Står storlek Medium men skulle säga att den även passar en Small. 😁
Calvin Klein dunjacka - Skriv privat vid fler frågor!😊  I nyskick, använd 1-2 gånger
Calvin Klein
Calvin Klein  - 89 Calvin Klein  - 90 Calvin Klein  - 91 Calvin Klein  - 92 Calvin Klein  - 93

Calvin Klein

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna jacka är otroligt bra för både höst och vinter. Denna model har inspirerats av märket moncler och är en oftast slutsåld jacka. Jag har använt den ett få tal gånger och säljer den pågrund av att jag köpt en ny jacka.

Emma
Emma
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
teddyjacka  - Säljer en svart och vit teddyjacka med zebramönster och dragkedja framtill. Jackan är långärmad, perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och mysig stil. Passformen är normal och materialet är fluffigt och mjukt.
Custommade jacka - Custommade jacka, beige storlek M/L  Säljes, pris kan diskuteras vid snabb affär!
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.