Adrian

Fjällräven jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Fjällräven
Färg: Svart

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skit fet fjällräven jacka som är i helt okej skick defekter finns nypris 8000 vårat pris 1499 priset kan alltid diskuteras🙌🏻jackan är skit varm och bekväm nu inför vinter den har många innerfickor som gör den unik.💯str på jackan är xxs men den är jättestor i str så den passar S-M. Skriv om du har frågor eller vill ha mer bilden på något💫💫

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Svart pufferjacka H&M - Säljer en svart pufferjacka med huva från H&M, bara använd fåtal gånger och säljer då jag har köpt en annan 💞skriv för mer frågor!!
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka