Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med dragkedja - Jag vill se vad jag kan få för den, kontakta mig innan du köper och för hur mycket så bestämmer vi de, de är tagna bilder för är utomlands och kan inte ta just nu, men den ser exakt ut så. Kan försöka leta lite mer annars efter egna bilder💗💗
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja, två sidofickor och justerbar dragsko i nederkant. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer min mysig beige teddyjacka perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och stora fickor för extra värme och stil. Perfekt för höst och vinter!
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer en mysig beige teddyjacka med dragkedja och fuskpälsfoder. Jackan har en hög krage med spänne och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar!
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga och varma design. Jackan har en hög krage och en avslappnad passform. Säljes då den är för stor, kontaka mig för egna bilder🥰
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt teddy-material som håller värmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Beige teddyjacka med dragkedja - En skön teddy jacka från hm i färgen beige (scrolla för att se färgen!) inga defekter, super skön!
Beige teddyjacka med dragkedja  - Mysig beige teddyjacka i storlek M med hög krage och två stora fickor framtill. Jackan har en rak, loose passform och stängs med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg.
Beige teddyjacka med dragkedja
Beige teddyjacka med dragkedja - 0 Beige teddyjacka med dragkedja - 1 Beige teddyjacka med dragkedja - 2

Beige teddyjacka med dragkedja

Storlek: dam s
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en bekväm passform, perfekt för kyligare dagar. Den fluffiga texturen ger en trendig look. Jackan är i storlek S och kommer ifrån HM❤️

Agnes❤️
Agnes❤️
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Röd skidjacka Helly Hansen Alphelia Lifaloft - Säljer min favoritjacka från Helly Hansen då den tyvärr har blivit för liten för mig som brukar ha S eller M i jackor. Nypris ca 5000, finns inte längre att köpa ny i denna färg. Lite naturligt slitage (kom privat för fler bilder) men annars fint skick. Storlek XS. Nytvättad.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Ny J Lindeberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍