Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J.lindberg väst - Säljer en stilren väst från j.lindberg som inte säljs längre! Den är som ny, den har inga defekter! Storlek s! Pris kan diskuteras vid en snabb affär! Har du några frågor så är se bara att höra av dig!
J.Lindberg väst  - J Lindberg väst i gott skick✅modellen på bilden är 185 och bär S.  Skriv vid minsta fråga 😁
Vindjacka J.Lindberg  - Svart vindjacka från J.Lindberg. Jackan är tunn och har en inbyggd luva i kragen med dragkedja som öppnar och stänger för den. Jackan är i storlek S. Skicket är extremt bra, knappast använd. Nypris cirka 3700kr. Mitt pris 999 kr. Fråga om det finns funderingar.
J.Lindberg Overshirt  - En skit snygg overshirt från märket J.lindberg och är i storlek S. Som ni ser är det en overshirt med varmare material innuti så den är perfekt för vintern. Nypris 1999kr vårt pris 999kr. Den är helt sprillans aldrig använd. Dete bara att skriva vid minsta fundering.
J.lindberg jacka - Säljer denna J.lindberg field jacka | Storlek M (modellen är 180) | Skick 8/10 | Nypris 4200 | hör gärna av dig vid minsta fråga ✅🙌
Svart J.Lindberg väst - Säljer denna feta väst från J.Lindberg då den har blivit för liten. Skick 8-9/10 inga defekter. Storlek S Ny pris 2400kr
J.Lindberg jacka - Säljer nu min j.lindberg jacka eftersom den inte kommer till användning och jag köpt en ny. Den är köpt förra vintern och användes sparsamt den vintern. I år har den aldrig varit använd och bara ståt och samlat dam. Inga defekter alls och är som ny. Nypris 5 500kr.
J.lindberg jacka - En fet J.lindberg jacka som är lite mer åt kallare väder men funkar bra på våren, den saknar två knappar men inget som gör någon större skillnad. Skriv om frågor och annat😊
J.Lindberg väst
J.Lindberg väst - 0 J.Lindberg väst - 1 J.Lindberg väst - 2 J.Lindberg väst - 3

J.Lindberg väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: J.Lindeberg
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

J.Lindeberg väst. Nyskick, använd väldigt få gånger pga för liten. Storlek S. Mitt pris 999kr. Vid snabb affär kan priset diskuteras

EH
EH
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.