Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pilotjacka från NA-KD - Säljer en klassisk svart pilotjacka från NA-KD i bondat material. Jackan har en snygg dragkedja och ett bälte i midjan för extra stil. Perfekt för höst och vinter med sin varma design och långa ärmar. En tidlös jacka som funkar till alla tillfällen!
Josefine HJ x Nakd linne trenhcoat - Superfin men behlver sälja då jag ska flytta och inte har plats. Aldrig använd och lappen kvar. Storlek 44, samma som Josefine har på bilden för en oversized look. Finns i göteborg och kan mötas vid järntoget. Annars kostar frakten 66kr :) nypris 1399
Svart pälsjacka/Pilotjacka från NA-KD  - Säljer en svart pälsjacka från NA-KD med bred krage, synlig dragkedja och bälte i midjan. Jackan har en oversized passform, långa ärmar och mjukt fuskpälsfoder. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm look under hösten och vintern.
Oversized kappa Demaine x NA-KD - Säljer nu min kappa då jag köpt ny. Använd max 2 ggr så den är i superfint skick. Slutsåld på hemsidan. Nypris 1200 kr.
Skinnjacka NA-KD  - Säljer denna jättefina jackan från NA-KD som tyvärr inte kommer till användning.
Trenchcoat från Na kd - Denna långa trenchcoat är perfekt nu till hösten, den är i storlek 32 men jackan är oversized. Den är så gott som ny och är väl omhändertagen😊lånade bilder!
Thenny Seger

Josefine HJ x NA-KD pilotjacka

Storlek: 44
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Brun

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun pilotjacka från Josefine HJ x NA-KD collection. Endast använd ett par gånger - som ny! Fin passform och skick. True to size

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Mörkgrön fjällräven jacka - Säljer min fjällräven jacka då den inte kommer till användning. Köpt förra vintern och har används ungefär 3 gånger så den är i ny sick.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
fjällräven jacka - säljer den här fjällräven jackan då den inte passar mig❣️lånade bilder!