Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Josefine HJ x NA-KD
Josefine HJ x NA-KD  - 89

Josefine HJ x NA-KD

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Grå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå, lång kappa Storlek 36 Inget slitage, knappt använd, köpt för 1099:-

Amanda Sanders
Amanda Sanders
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Josefine Hj x NA-KD Vinterjackan - Helt slutsåld Shearlingjacka från kollektionen Josefine Hj x NA-KD💞  Den är i en brun färg med fuskpälsfoder och detaljer.  Passar S-M beroende på hur man vill ha den Ny pris: 1299kr
Kappa från Na-kd - Fin kapp från na-kd dock har innertyget gått sönder i armhålorna
NA-KD kappa  - Grå NAKD jacka som jag har köpt här på plick, säljer denna eftersom den är för liten för mig som har väldigt långa armar 🩷
Josefine HJ x Nakd linne trenhcoat - Superfin men behlver sälja då jag ska flytta och inte har plats. Aldrig använd och lappen kvar. Storlek 44, samma som Josefine har på bilden för en oversized look. Finns i göteborg och kan mötas vid järntoget. Annars kostar frakten 66kr :) nypris 1399
jacka NA-KD  - superfin jacka från NA-KD, slutsåld på hemsidan💕💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷