Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jeans jacka  - En jätte fin grön jeans jacka från HM som jag köpte 2 år sedan men alldrig använt, passar mig som är 34 och min mamma som är 38, vi är dom ända som har har haft på oss plagget och den är nytvättad när den skickas ❤️ nypris runt 600 kr 🤑
Grön jeans jacka  - jätte snygg jeans jacka med snygga detaljer🩷
Grön jeans jacka - Säljer denna jätte fina jeansjackan jag köpte för 400kr i juni 2025🫰🏼
Jeans jacka - Säljer denna jeans jacka ifrån pull & bear, jackan är köpt här på plick men är knappast använd! Hör av er om ni har frågor!☺️
Jeans jacka - I bra skick har använts få tals gånger säljer dock den inte kommer till användning mer
Jeans jacka - Super söt ljus jeans/denim jacka från H&M i storlek 134/140 (flickor) . Den är perfekt inför våren!🌟  Inga defekter, i väldigt fint skick!
jeans jacka
jeans jacka  - 89

jeans jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön jättefin jeansjacka från H&M. Som tyvärr är för stor så har inte kommit så mycket till användning. Tryck inte på KÖP DIREKT, utan skriv privat om du är intresserad☺️✨

Chayathon😽
Chayathon😽
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.