Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott - Snygg mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och det klassiska gula logomärket på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja framtill. Jackan har en gul logga på bröstet och två fickor på sidorna. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott - Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och den klassiska gula loggan på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg streetstil.
Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott - Snygg mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott  med huva och dragkedja framtill. Passar 170-176 enligt beskrivningen. Nypris 1200kr
Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott Junior med huva och dragkedja. Jackan har två fickor med dragkedja och den klassiska gula loggan på bröstet. Perfekt för kyligare dagar. Storlek Xs/S 14/15 åringar.
Svart pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en svart pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja. Säljes pga jag rensar ut gamla kläder och därför priset. Skriv för frågor och bilder. Priset är ej hugget i sten.
Blå pufferjacka från Lyle & Scott - Snygg marinblå pufferjacka från Lyle & Scott med gul logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja och quiltad design som ger en schysst look. En av de två remmarna man spänner huvan med är skadad, men det funkar fortfarande att spänna! Köpt för 1700kr. Finns att hämta i Malmö.
Blå pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en snygg blå pufferjacka från Lyle & Scott i storlek 12/13 år. Jackan har en mysig huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och håller dig varm och bekväm. Passar både till skolan och fritiden. 🧥💙det enda som är fel på den är ett hål i fickan till högra fickan. Hör av er för fler bilder och priset är inte hugget i sten.
Amanda Svensson

Mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott

Storlek: 14-15 år
Kategori: Jackor
Märke: Lyle & Scott
Färg: Blå
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja. Jackan har det klassiska gula logobroderiet på bröstet och två snedställda fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Svart dunjacka Canada Goose med pälskrage - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har en stor huva med fluffig pälskant, dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg
Ljusrosa pufferjacka från Zalando - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, luvan har även en så fin passform.💗
Massimo dutti jacka - Jätte fin och varm dunjacka från Massimo dutti i grön. Använd men i bra skick, skriv för mer bilder 💖
Vit puffer jacka  - Säljer denna snygga puffer jackan från oysho som inte säljs längre. Köpte förra vintern i deras officiella butik i Spanien för 2800kr. Använd bara 2-3 gånger så den är i super bra skick. Säljer då ja har för många jackor. Denna är i storlek S. Pälsen är avtagbar. Man kan ha den med luva utan päls. Super bra nu till vintern. Hör av er vid frågor. Pris kan diskuteras.
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Mörkblå Colmar pufferjacka med huva - Säljer en snygg mörkblå deluxe down jacket från collage. Orginalpris ca 7000kr. Använd men i mycket fint skick. Storlek 42 vilket motsvarar 36/S i europeiska storlekar.