Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka - Jag vill sälja min Moncler jacka för att jag har haft den ett tag och vill bli av med den. Den finns ett litet fel som jag kan skicka privat men annars är den fin och i bra skick!!
Moncler jacka - Säljer nu min moncler jacka! Självklart äkta och är köpt från vestiare collective. Skriv privat för mer bilder eller frågor!
Moncler jacka - Säljer min jättefina moncler jacka då den inte kommer till användning längre💕den är i fint skick och inga defekter eller fläckar! Äkta såklart! Skriv vid frågor💕
Moncler jacka  - Säljer min så himla fina Moncler jacka. Modellen heter ”LANS GIUBBOTTO LANS JACKET” och är i storlek 1, vilket jag skulle säga motsvarar ish en storlek S. Nypriset är runt 8000-9000 men jag säljer för 3300kr. Köpt på vestiare collective. Jackan är i fint skick men tyvärr finns ett litet hål som är igensytt och tejpat på armen (därav priset). Detta är en så praktisk dunjacka som passar till alla tillfällen! 💕Jag har även verifierat jackan på Moncler code hemsidan och fått den bekräftad.
Moncler jacka  - Jag säljer min moncler wind braker helt ny använd 1-5 gånger för den är görlitrn
Moncler Jacka - Säljer denna moncler jacka. Är inte säker på om den är äkta men har inget bevis och därav priset. Den har en del defekter då den används som skidjacka. En ficka är trasig (se bild) och även vid halsen. Hör av dig för mer bilder!❤️
Moncler jacka  - Super snygg Moncler jacka i modellen Bady short down jacket i färgen svar. Jackan är i nyskick och endast använd fåtal gångem. Nypris 17,580 kr! Storleken är 2 men skulle säg att den passar storlekarna XS-M. Har kvitto från moncler butiken i Stocholm
Moncler jacka
Moncler jacka  - 89 Moncler jacka  - 90 Moncler jacka  - 91

Moncler jacka

Storlek: 3
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

6500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från Moncler i svart färg, varm och snygg. Passar perfekt till vintern men även till vår/höst🤍 inte sliten alls! Skriv för fler bilder.

💖💖
💖💖
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart jacka från Moncler - Svart quiltad jacka från Moncler med ribbade muddar och fyra framfickor. Jackan har en klassisk rund halsringning, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kombinerar dunmaterial på framsidan med stickade ärmar för en modern look.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Moncler vezere jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva och klassisk logga på ärmen. Jackan är quiltad och dragkedja samt knappar framtill . Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
Grön trendig jeansjacka från Zara - Snygg ljusgrön jeansjacka från Zara med klassisk krage och stora fickor framtill. Jackan har raka, långa ärmar och knäpps med silvriga knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill och trendig look.
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼 Slutsåld och billigare än nypris
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
J.lindeberg Cardigan - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek S  passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 3000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝