Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lila The North Face Jacka - Lila TNF Jacka i storlek i fint skick dock lagad med laglapp på baksidan, anledning till priset men märks knappt. Finns att hämta i Uppsala men kan också skicka
Lila the north face jacka - Bra skick. Knappt använd, köpte begagnad innan men den var bara använd en enstaka gång. XL i junior men den passar mig som vanligtvis har runt S.
The North face jacka  - Här är den populära The North Face jackan till salu som är i nyskick och i storlek M.   Ordinarie pris: 3099kr
Lila dunjacka från The North Face - Säljer en fet lila dunjacka från The North Face. Fräsch och snygg till vintern. Väldigt mysig och unik jacka. Den är i S men sitter också som medium. Inga defekter. Det är bara att höra av sig vid övriga funderingar
The North Face puffer jacka - Säljer min jacka ja köpt på Plick. Perfekt för dig som vill ha en fet och varm jacka nu i vinter. Använd endast en vinter och tidigare köpt helt oanvänd. 8/10 skick💯är 174 och sitter perfekt🙏💯
Lila och svart jacka från The North Face - Säljer en snygg lila och svart jacka från The North Face. Jackan har en huva och dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår med sin lätta och bekväma passform. Den är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Lila och svart pufferjacka från The North Face - Säljer en snygg pufferjacka från The North Face i lila och svart. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och logga på bröstet. Den är quiltad och har en loose passform, perfekt för kalla dagar. Materialet är syntet och dun för extra värme.
The north face jacka - Köpt den nyss på Plick men var lite kort i armarna så ska köpa en storlek större, inga skador alls och jätte bra skick. Skriv privata för fler bilder eller adda snap
Lila the north face jacka
Lila the north face jacka  - 89

Lila the north face jacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En lila the north face jacka som inte kommit till användning. Knappt använd så är i väldigt bra skick. Är i storlek 164 men sitter större som en XS/S på mig som är 165. Säljer för 1200kr. Köparen står för frakten💕🥰

Nea Gustafsson
Nea Gustafsson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.