Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun skinnjacka - Köpt på plick! Kommer inte till användning längre. Väldigt oversized, men den är as cool! De två sista bilderna är förra säljarens. Det finns en avtagbar krage till, jag har valt att ta av den.
Brun skinnjacka  - Snygg brun skinnjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har dragkedja framtill, två bröstfickor med lock och en bröstficka med dragkedja. Defekt i form av fläckar under armarna, men syns inte när man har på sig jackan som vanligt 🤍
Brun skinnjacka - Säljer en snygg brun vintage skinnjacka från Pierre cardin. Den är perfekt för höst och våren men fungerar även bra som vinterjacka med en tjocktröja under. ⭐️⭐️
Brun skinnjacka - Snygg skinn jacka. Perfekt till hösten. Aldrig andvänd.
Brun skinnjacka från Schott - Säljer en klassisk brun skinnjacka från Schott med en mysig foder och avtagbar krage. Jackan har en robust dragkedja och praktiska fickor framtill. Perfekt för en cool och tidlös stil. 🧥(AI beskrivning)
Vintage Brun skinnjacka  - Säljer en vintage brun skinnjacka från Strawberry, perfekt för året om. Jackan har en cool retro look med knappar och quiltad insida för extra värme. Den har en wide passform och är i bra skick, bara att innerfodret i ytterfickorna har hål i borten. Så saker tamlar inte ur fickorna. Sen saknas en knapp, vilket syns på bild 1 men inget jag saknat då jag alltid bärt den öppen eller bara använt dragkedjan. Perfekt för dig som vill ha en unik stil!
Brun skinnjacka - Säljer en snygg brun skinnjacka med mjukt foder och dragkedja. Jackan har en klassisk design med en stor krage och spänne vid halsen.
Hanna Clarstedt

Brun skinnjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg brun skinnjacka! Säljer pga den är lite liten i storleken för mig sitter tajt över en tjocktröja!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Olivgrön pufferjacka från Fjällräven - Olivgrön pufferjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan är andvänd en vinter men inga defekter. Jag undrar om någon är intresserad att byta denna mot en ljus blå eller grön med gult i🥰
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer en beige teddyjacka med mjuk och fluffig känsla, perfekt för kalla dagar. Jackan har en rak, loose passform och stängs med dragkedja framtill. Den har långa ärmar och en enkel, stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Missäy svart poncho cape kappa - Så fin poncho från missäy, använd fåtal gånger av mig o köpt begagnad av en tjej som också enbart använd den fåtal gånger. Jätte fint skick