Johan
Johan
Vintage Brun skinnjacka
Vintage Brun skinnjacka  - 0 Vintage Brun skinnjacka  - 1 Vintage Brun skinnjacka  - 2 Vintage Brun skinnjacka  - 3 Vintage Brun skinnjacka  - 4

Vintage Brun skinnjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Bra skick

849 SEK

Beskrivning

Säljer en vintage brun skinnjacka från Strawberry, perfekt för året om. Jackan har en cool retro look med knappar och quiltad insida för extra värme. Den har en wide passform och är i bra skick, bara att innerfodret i ytterfickorna har hål i borten. Så saker tamlar inte ur fickorna. Sen saknas en knapp, vilket syns på bild 1 men inget jag saknat då jag alltid bärt den öppen eller bara använt dragkedjan. Perfekt för dig som vill ha en unik stil!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Beige teddyjacka  - Supermysig beige teddyjacka från Object med svarta detaljer längs kanterna. Säljer för att den tyvärr aldrig kommer till användningen, väldigt fint skick!!
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
Svart dunjacka från Canada Goose - XS men passar S. Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande fyllning. Snygg och stilren look som funkar till det mesta.
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
 Moncler Cardigan  - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en exklusiv vibe.
Colmar jacka - Jätte fin jacka, KNAPPT använd så i helt perfekt nyskick, inga defekter över huvudtaget! Säljes pgr att jag behöver byta storlek. Köpt för 4000 men använd så varsamt o få gånger så säljer för 2500! Storlek S. Super varm och skön! Hör av er för mer information!!💕
Beige pilé jacka från Arket - Arket pile jacka, går ej att få tag i längre. Storlek S. Gott skick. Pris går att diskuteras.