Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pufferjacka - Säljer denna vita pufferjacka då den inte längre kommer till användning, den har hög krage och fickor. Se defekter på sista bilden🩷
Vit pufferjacka - Vit pufferjacka🤍Lite oversized! Några defekter (bild 2)
Vit pufferjacka  - Superskön vit pufferjacka från Gina Tricot 🤍 Storlek 158/164, men skulle säga att det motsvarar en XS :) Använd en vinter!
Vit pufferjacka - Använd några gånger bara🥰 storlek 158/164 men passar XS-S!
Pufferjacka - Säljer den här fina vinterjackan för jag har för många! 🤗
Flerfärgad pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Tommy Hilfiger i rött, vitt och blått. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare dagar. Perfekt för både höst och vinter! Helt ny! Storlek xxs dam. Nypris 2999:-
Vit pufferjacka - Säljer en snygg vit pufferjacka med dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och är perfekt för kyligare dagar. Den är både stilren och bekväm.
Pufferjacka
Pufferjacka  - 89 Pufferjacka  - 90 Pufferjacka  - 91

Pufferjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny pufferjacka i storlek XS.

simao
simao
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh