Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två fickor och en oversized passform. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. Har väldrigt bra skick då jag endast haft på mig den en gång.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja. Från Hm storlek M, pris kan diskuteras
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med fluffig struktur och hel dragkedja framtill. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och midja för en skön passform. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look under kyligare dagar.
Svart teddyjacka med dragkedja - Virala teddyjackan från HM. Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och en oversized passform.
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer denna så fina teddyjacka! knappt använd.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka. 💞
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med fluffig yta och hel dragkedja framtill. Jackan har en avslappnad passform och långa ärmar, perfekt för att hålla värmen. Storlek L men passar mig som S, beroende på hur man vill att den ska sitta💕
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer en svart teddyjacka med bred krage och mysigt foder. Jackan har en cool bikerstil med sned dragkedja, stora fickor och detaljer i metall. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
😊😊

Svart teddyjacka med dragkedja

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långärmad design och är perfekt för kyliga dagar. Den fluffiga ytan ger en cool och avslappnad vibe, lätt att matcha med det mesta.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart hoodiejacka Abercrombie & Fitch - Snygg svart hoodiejacka från Abercrombie & Fitch med dragkedja och knappar framtill. Jackan har huva med vita snören, två fickor och ett broderat märke på ärmen. Insidan är mjukt fodrad i beige och materialet är bomull. Perfekt för chill och streetwear.
Blå Fjällräven Expedition dunjacka S - Säljer en blå Fjällräven Expedition Down Jacket från 1974-serien, dammodell i storlek S. Jackan har huva med gula snören, två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt ikonisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar. Köptes dec 2024 och använd max 5ggr.  Säljes pga av att den känns för stor.
Svart Colmar pufferjacka med huva - Det är nu dags att sälja min fina colmar jacka som jag köpte september 2023 för 5000kr, fint skick förutom märket som slitit lite som bild 4 visar, går nog att fixa men därför säljer jag den billigt, men inga större defekter finns! Pris lapp finns och skickas med! Storlek 44, passar mig som är en xs-s. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär, hör av dig vid frågor🥰
Colmar Jacka - Mycket fint skick, inga defekter, tags medföljer! Storlek 48/S, passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Brun mönstrad cardigan jacka från Zara - Säljer en oversized cardigan jacka från Zara i brun och beige med rutigt mönster. Jackan har stora knappar framtill, bred krage och långärmade ärmar. Stickad i mjukt material som ger en chill och trendig vibe. Perfekt för lager-på-lager och att hålla sig varm.
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva och två sidofickor med dragkedja. Colmar jacka som är 1 år gammal och i bra skick!            NYPRIS: 4300:-