Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en snygg blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans. Jackan har en huva och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design. Den har en stilren logga på bröstet och är helfodrad för extra värme.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Snygg svart pufferjacka från Calvin Klein med huva och dragkedja framtill. Jackan har CK-logga på bröstet och ärmen, samt två praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en modern, boxig passform. Har endast haft den under en vinter och den är i superfint skick. Inga skador
Blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans med huva och dragkedja. Jackan har en stor CK-logga på ärmen och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en schysst oversized look. Fodrad insida och praktiska fickor framtill.
Marinblå pufferjacka från Calvin Klein - Snygg svart pufferjacka från Calvin Klein.     Den är helt ny och har inga problem överhuvudtaget. Det finns alltså inga tecken på användning. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Möts i Stockholm. Tveka inte att skriva!
Calvin Klein Pufferjacka - Snygg Calvin Klein pufferjacka. Står storlek Medium men skulle säga att den även passar en Small. 😁
Blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en blå pufferjacka från Calvin Klein Jeans med CK-logga på ärmen. Jackan har hög krage, två sidofickor och grov dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil. Fodrad insida i svart och coolt märke på insidan.
Pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein med huva och dragkedja framtill. Jackan har CK-logga på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Den är quiltad och har en loose passform, perfekt för kalla dagar. Materialet är syntet och dun, vilket gör den riktigt varm och skön. Det är ett litet röt märke som man kan se på bild 4 !!
Mörkblå pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en mörkblå pufferjacka från Calvin Klein med huva och dragkedja framtill. Jackan har logotyp på bröstet och ärmen, samt stora quiltade partier som ger en riktigt fet look. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Blå pufferjacka från Calvin Klein
Blå pufferjacka från Calvin Klein - 89 Blå pufferjacka från Calvin Klein - 90 Blå pufferjacka från Calvin Klein - 91 Blå pufferjacka från Calvin Klein - 92

Blå pufferjacka från Calvin Klein

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg blå pufferjacka från Calvin Klein. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kalla dagar och håller dig varm och stilren. Den har en röd CK-logga på ärmen som ger en cool detalj. Passar perfekt för både höst och vinter! Jackan är använd under endast en vinter och kommer inte längre till användning passar. storlek M och L.

Robert
Robert
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼
Beige trenchcoat med knappar - Snygg beige trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har bälte vid ärmsluten och stora svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med lite edge.
Herringbone kappa - Så fin med kortare ärm och frans detaljer!!🙌🏻🙌🏻🩷
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka med päls, storlek S🤍
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Herno rock  - Snygg mörkblå rock från Herno med klassisk rak passform, quiltat innerfoder och mjuk krage i bäverpäls. Jackan har diskreta sidfickor, dold dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.