Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler. Jackan har en glansig finish och är utrustad med en dragkedja framtill. Den har en huva och en ficka med knappdetalj på ärmen. Perfekt för kyliga dagar!
Mörkblå Moncler dunjacka med huva - Säljer en mörkblå dunjacka från Moncler med avtagbar huva och snygga detaljer i glansigt material på axlarna. Jackan är köpt för ca 1 år sedan hos vongreven closet. Bortsett från ett litet hål på ena armen samt att dragfliken på dragkedjan gått av är den i bra skick, två väldigt lätt åtgärdade saker. Storlek 0
Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Perfekt för kyliga dagar.
Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med glansiga ärmar och en broderad Moncler-logga på bröstet. Den är perfekt för kalla dagar med sin varma vaddering och dragkedja framtill. Huvan ger extra skydd mot väder och vind. Passar perfekt för vintern!
Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Moncler med luva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och ett stilrent quiltat mönster. Perfekt för våren. Passar dig som är upp till 181 cm lång, Storlek 1 (moncler)= Smal. Pris kan diskuteras
Mörkblå dunjacka med huva från Moncler - Säljer en mörkblå dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har två fickor framtill och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en klassisk pufferstil.
Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har ett stilrent randigt mönster i rött och vitt på huvan och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar! sitter som en s står ingen storlek❤️ priset går och diskutera
Oscar_Resell

Mörkblå dunjacka från Moncler

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

2399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer just nu min riktig feta moncler jacka som är i storlek fem men sitter som M-L | Jätte bra skick med ett pyttelitet skräddarlagat hål men man ser inget vid användande. om du har några frågor eller vill se bild på de deffekten så får du gärna höra av dig. Jag tar som vanligt jättegärna byten och då möts jag i Stockholm.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Svart pufferjacka H&M - Säljer en svart pufferjacka med huva från H&M, bara använd fåtal gånger och säljer då jag har köpt en annan 💞skriv för mer frågor!!