Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Maya (NFC)  - Snygg svart glansig dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare väder. Den har en klassisk Moncler-logga på ärmen och en praktisk innerficka med röd dragkedja. NFC Funkar dessutom!
Svart dunjacka från Moncler - Säljer min moncler dun jacka i storlek 2 vilket motsvarar medium! Jackan är perfekt som vinterjacka för svenska vintern! Fick den i present för 2 år sedan så inte använd så extremt mycket! Tveka inte på att höra av er vid eventuella frågor!
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick, storlek S/XS  dam.               Jackan har en quiltad design med dragkedja framtill och en hög krage. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Den är mycket sparsamt använt och endast ett fåtal gånger!                                     Det medföljer även en ”påse” till som gör det lätt att packa med den. En stilren och varm jacka för alla tillfällen!
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish. Jackan har en dragkedja framtill och är quiltad för extra värme. Perfekt för kyligare dagar med stil.
Moncler Cardigan- HELT NY med originella lappar och NFC - Tjena! Säljer en riktigt fet Moncler cardigan i Svart. Den är storlek M och har en perfekt- typisk moncler fit. Den är helt perfekt för våren, hösten men även vintern vilket gör den till ett mångsidigt plagg man kan använda året runt. Den är HELT NY med ALLA ORIGINELLA LAPPARNA KVAR, även påsen den kom med. NFC funkar såklart. Priset kan diskuteras, har ej kvitto och det är anledningen till att jag säljer billigare än nypris även om den är helt ny och aldrig använd.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits. vet att den även har 2 minde hål på ena ärmen men kan ej hitta dem, så ej synligt.
Svart Moncler dunjacka - Säljer en svart dunjacka från Moncler med klassisk logga på ärmen och coolt serietidningsfoder på insidan. Jackan är vadderad och har en glansig finish som ger en lyxig vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Svart dunjacka från Moncler - En svart dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har flera fickor med dragkedjor och en logotyp på vänster ärm. Insidan av jackan har en serieteckning. Qr koden funkar och man kan lägga mobilen på märket!
Svart dunjacka från Moncler+NFC tag
Svart dunjacka från Moncler+NFC tag - 0 Svart dunjacka från Moncler+NFC tag - 1 Svart dunjacka från Moncler+NFC tag - 2 Svart dunjacka från Moncler+NFC tag - 3 Svart dunjacka från Moncler+NFC tag - 4

Svart dunjacka från Moncler+NFC tag

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har ett stilrent märke på ärmen och praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyliga dagar. Använd 1 gång, säljer den för den är för stor. S men passar M+. Kan gö byte med en moncler cardigan

Alex G
Alex G
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
J.Lindberg field jacka  - Hej! Jag säljer nu denna HELT nya och fantastiskt fina jackan från J Lindberg. Klassisk fieldjackedesign med fyra fickor fram till och två praktiska innerfickor vid brösten. Passform M men skulle säga att denna är M/L Kvitto tillkommer och nypris ligger på 3299kr mitt pris är endast 1399kr. Hela 1900kr rabatt. Perfekt i julklapp nu till jul. Passa på och fynda denna otroliga jackan från J Lindberg. Köp till något mer i profilen och få 50% rabatt på billigaste plagget! Vid frågor kontakta oss!