Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja. Jackan har en klassisk pufferstil, två sidofickor med dragkedja och en liten röd logga på bröstet. Nypris 6000kr. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Köptes förra året. Pris kan sänkas vid snabb affär
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har puffiga sektioner, två sidofickor med dragkedja och en liten röd Polo-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren. Jackan har en klassisk design med röd broderad logga på bröstet och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med blått innerfoder och broderad logga på bröstet. Jackan är i storlek M barn (10-12) och passar mig precis som har XS-S. Perfekt vinterjacka för kyliga dagar. Ny skick, skriv om du har frågor!💗
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva, tre dragkedjefickor och klassisk röd logga på bröstet. Jackan är vadderad och har en sportig look med raka linjer och hög krage. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. I storlek M men passar även någon med storlek S pris kan diskuteras så tveka inte på att höra av er har även kvitto på jackan. Jackan kostar 3295 och kostade 4600 när jag köpte den så du sparar en tusenlapp på att köpa denhär.
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjefickor. Har kvitto och använd ett par gånger. storlek M men passar någon med S också. Pris kan diskuteras så tveka inte på att höra av er
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren M-L med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill, snörning i nederkant och en bröstficka med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. OBS på 3e bilden kan man se att ett av snörena är av
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish, röd broderad logga på bröstet och dragkedja framtill. Jackan har hög krage, avtagbar huva och två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Drippy

Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart dunjacka från Polo Ralph Lauren. Jackan har en quiltad design med dragkedja och huva. Perfekt för kyliga dagar med sin stilrena look och varma fyllning.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedja och klassisk röd logga på bröstet. Jackan är tjockt vadderad och har justerbara muddar samt dragsko nedtill. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till allt.
Svart dunjacka Canada Goose med pälskrage - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har en stor huva med fluffig pälskant, dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg
Ljusrosa pufferjacka från Zalando - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, luvan har även en så fin passform.💗
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Vit puffer jacka  - Säljer denna snygga puffer jackan från oysho som inte säljs längre. Köpte förra vintern i deras officiella butik i Spanien för 2800kr. Använd bara 2-3 gånger så den är i super bra skick. Säljer då ja har för många jackor. Denna är i storlek S. Pälsen är avtagbar. Man kan ha den med luva utan päls. Super bra nu till vintern. Hör av er vid frågor. Pris kan diskuteras.
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.