Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka Peak Performance S - Svart dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har vågformat quiltat mönster, huva och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar och har en clean, sportig look. Snygg och enkel att matcha med det mesta. Två hål men inte stört mig
Svart dunjacka Peak Performance S - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Tillverkad i Pertex Microlight Eco-material som är lätt och slitstarkt. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha.
Svart Peak Performance dunjacka S - Säljer en snygg och trendig Peak Performance jacka i storlek S. Jackan är inte mycket använd och bra skick! Kontakta vid minsta intresse!
Blå dunjacka Peak Performance S - Säljer en blå dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva, dragkedja och är quiltad med horisontella sömmar. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look. Klassisk logga på bröstet och två sidofickor med dragkedja.
Svart dunjacka Peak Performance S - Svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja framtill och en ärmficka. Perfekt för kalla dagar och har en sportig vibe. Snygg passform och klassisk look. Köpt för 2 900 kr.
Svart dunjacka Peak Performance S - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Den är lätt och smidig, perfekt för kyliga dagar. Klassisk Peak Performance-logga på bröstet och ärmen. Enda negativa är att det är defekter på vänster arm men man tänker ej på det när man har på sig den❤️
Svart dunjacka Peak Performance S -  Säljer en peak performance jacka,säljer på grund av för lite använd den är som ny och superfin på både tjejer och killar. Storlek 170
Svart dunjacka Peak Performance S - Svart dunjacka från Peak Performance i storlek S. Jackan har vågformat quiltat mönster, huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look. Klassisk svart färg som passar till allt.
Svart dunjacka Peak Performance S
Svart dunjacka Peak Performance S - 0 Svart dunjacka Peak Performance S - 1

Svart dunjacka Peak Performance S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart dunjacka från Peak Performance i svart. Den är använd ett fåtal gånger och har 4 stycken små hål🤍

Julia Karlqvist
Julia Karlqvist
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.