Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart jeansjacka - Svart jeansjacka från Monki med klassisk krage, bröstfickor med knapp och sidofickor. Endast använd 1-3 gånger. Jackan har kopparfärgade knappar framtill och vid ärmslut. Modellen är loose fit och har långa ärmar.
Svart jeansjacka  - Säljer denna jeansjackan från veromoda i storlek S. Finna fickor på insidan av jackan, finns även två bröstfickor med knappstäning. Två fläckar på sidan av jacka (se på sista bilden) men dom borde går bort i tvätten
Svart jeansjacka - Svart jeansjacka från HM storlek 36, jättebra skick knappt använd.
Svart jeansjacka  - Helt nytt köpt nyligen S passar även XS, Från denimprojekt
Svart jeansjacka  - Svart jeansjacka, knappt använd
Svart jeansjacka - Säljer denna fina jeansjacka i strl S. Finns en liten vit fläck på armen som högst sannolikt går bort med våtservetter eller efter en tvätt, annars är den som ny. Skriv om du undrar något eller vill ha fler bilder😊
Elviraljungs
Elviraljungs
Svart jeansjacka
Svart jeansjacka - 89

Svart jeansjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart jeansjacka!!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu! LTK-0004
Poncho H&M - MINA BILDER!! säljer den virala ponchon från H&M som är så svår att få tag i då den ej går att köpa längre❤️‍🔥❤️‍🔥 storlek 34/XS, jättebra skick och verkligen så snygg men använder den inte!💖💖
Grå vindjacka från Zara Man - Säljer nu denna field jacka från Zara Man med ståkrage och dragkedja framtill. Fyra fickor med knappar på framsidan och justerbara ärmslut med knappdetaljer. Stolek:(S) Skick:(8/10)
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.