Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart pufferjacka från Calvin Klein med dragkedja och broderad logga på ärmen. Jackan är perfekt för kyligare väder och har en stilren design. Den är tillverkad av dun och fjäder för extra värme. Använd men inte skadad på något sätt.
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein med CK-logga på bröstet och ärmen. Ny är 2600kr använd En gång priset kan ändras vid snabb affär
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein i nyskick! Storlek:M Med huva och vadderad design. Jackan har dragkedja framtill och på fickorna, samt en snygg logotyp på ärmen. Tillverkad av 100% återvunnen polyester, både skal och foder. Perfekt för kalla dagar! Nypris:3000
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart pufferjacka från Calvin Klein med huva och dragkedja framtill. Jackan har CK-logga på bröstet och en patch på ärmen. Två snedställda fickor med dragkedja och en schysst oversized passform. Perfekt för kalla dagar. Kvitto finns
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans med huva och dragkedja framtill. Jackan har CK-logga på bröstet och ärmen, quiltad design och lång ärm. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som funkar till jeans och sneakers.
Calvin Klein Pufferjacka - Snygg Calvin Klein pufferjacka. Står storlek Medium men skulle säga att den även passar en Small. 😁
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein med huva och dragkedja framtill. Jackan har CK-logga på bröstet och Calvin Klein-brodyr på ärmen. Använd 1 säsong så i mycket gott skick. Nypris 2500kr.
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein. Jackan har huva, två dragkedjeförsedda fickor och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Trycket har åkt av lite(bild 3,4) men annars så är den i super fint skick och jag tycker inte att man märker det särskilt mycket
Svart Grå pufferjacka från Calvin Klein
Svart Grå pufferjacka från Calvin Klein - 0 Svart Grå pufferjacka från Calvin Klein - 1 Svart Grå pufferjacka från Calvin Klein - 2

Svart Grå pufferjacka från Calvin Klein

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Grå
Skick: Bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart Grå pufferjacka från Calvin Klein Jeans med huva och dragkedja. Jackan har en clean look med diskret logga på ärmen och insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Fodrad och med långa ärmar. Är storlek M men passar Också S!!!!

Hasseandersson
Hasseandersson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼
Beige trenchcoat med knappar - Snygg beige trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har bälte vid ärmsluten och stora svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med lite edge.
Herringbone kappa - Så fin med kortare ärm och frans detaljer!!🙌🏻🙌🏻🩷
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka med päls, storlek S🤍
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern, Storlek XS Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr