Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer denna jättefina teddyjacka från arket. Den är ihopsydd i ena mudden på ärmen. Men annars fint skick. Jag är 165
Svart teddyjacka från arket - Svart teddy jacka från arket. Nyskick men lite mohair på jackan som lätt går att peta av, dvs inga defekter som inte går att fixa. Nypris är runt 1,3. Säljer pga att jag inte använder så mycket. Perfekt för vår och höst!!!!
Svart fleecejacka med dragkedja - Svart fleecejacka med hel dragkedja och en praktisk bröstficka med blixtlås. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för lager-på-lager. Mjuk och skön, passar till både jeans och hoodies. Priset kan diskuteras❤️har även kvar prislapp och kvitto
Svart pufferjacka från Arket - Säljer en svart pufferjacka från Arket i mycket bra skick. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Två praktiska fickor med dragkedjor på framsidan. Passar både till vardags och mer avslappnade tillfällen. Säljes till ett lågt pris då det är ett litet jack under fickan på vänster sida, jacket syns knappt och min mormor som är skräddare har sytt den så att man knappt ser de, säljes också då jag har en annan jacka! ✨
Svart cardigan  med dragkedja - Säljer den trendiga Åhléns cardigan i svart i storlek XS🖤
Svart kavaj - Intressekoll på denna snygga svarta kavajen från Ginatricot. Endast använd några gånger och supersnygg till exakt vad som helst, passar till allt!
Svart skepparkavaj från Gina - Stilren svart skepparkavaj från Gina med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har en klassisk, boxig passform och är tillverkad i ett tjockare material som passar perfekt till kyligare dagar. Snygg att slänga över en skjorta eller hoodie .
Svart ulljacja
Svart ulljacja - 0

Svart ulljacja

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Arket
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart ulljacja med dubbelknäppning och rak passform. Jackan har en hög krage och är tillverkad i ett ulligt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill ha en jacka som sticker ut på ett snyggt sätt.

Sellout🔥
Sellout🔥
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)
Colmar jacka - Riktigt fet Colmar jacka perfekt till vintern, storlek 44 vilket passar ca S. Två väldigt små hål på ena armen som syns i bild 4.  Modellen på bilden är 179.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Zara bomberjacka - Jätte fin och efterfrågad bomberjacka från Zara❤️