Eli T

Svart jeansjacka från Calvin Klein

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Beskrivning

Tjena! Säljer en jeansjacka från acalvin Klein. Jackan har en tidlös design med kontrastsömmar och en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad stil. Den är i bra skick, inga hål eller fläckar. Perfekt nu till våren 🙌. Priset är inte hugget i sten.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Olivgrön pufferjacka från Fjällräven - Olivgrön pufferjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan är andvänd en vinter men inga defekter. Jag undrar om någon är intresserad att byta denna mot en ljus blå eller grön med gult i🥰
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.