Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka - Svart pufferjacka från weekday. Jätte bra skick!
Pufferjacka från Weekday - Svart pufferjacka från Weekday i storlek xs.  Använd fåtal gånger och är i mycket fint skick.
Weekday Puffer Jacka - Snygg och oerhört skön jacka från Weekday! Har använts väldigt sparsamt och är i princip helt ny! Var inte rädd att höra av er vid frågor eller funderingar!
Svart Moncler pufferjacka S - Svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva, stora fickor med knappar och dragkedjor, samt ikonisk Moncler-logga på bröstet. Jackan är quiltad och har glansigt foder med serietidningsmönster på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Pufferjacka - Jag säljer denna svarta pufferjacka med avtagbar luva ifrån märket ”Reternity”. Nypris låg på 2880 kr, nu är den helt slutsåld på deras hemsida.  Den är i storlek M men i en oversized modell, så den motsvarar snarare en storlek L. Aldrig använd.
Pufferjacka - Använt skick men inga skavanker! Den går att dra åt nedtill. Konstigt ljus på bild 2 pga rosa taklampa men den är svart!
Pufferjacka
Pufferjacka - 89 Pufferjacka - 90 Pufferjacka - 91

Pufferjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Weekday
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supermysig pufferjacka köpt på weekday för något år sedan, kommer aldrig till användning för att jag har så många jackor så den är fortfarande som ny💞nypris 900

Tyra
Tyra
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten
Under armour jacka - Vindjacka i toppskick, Använd 3 ggr så condition på den här är 10/10
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!