Alla kategorier > Jackor
Zara skinnjacka
Zara skinnjacka - 89 Zara skinnjacka - 90 Zara skinnjacka - 91

Zara skinnjacka

Storlek: S / M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte den här jackan i Barcelona för nått år sen på semester💛💛 Materialet är i fake skinn och i övrigt så är jackan som ny.... dock har jag spräckt tyget på insidan i högerarmen. Det är inget som syns när jackan används, bild 3 visar sprickan😅💛 storlek: M men känns som S eller till och med XS. Säljer just pågrund av att den aldrig kom till användning med tanke på att storleken är liten. Kan tillägga att den är en väldigt varm och tjock jacka till skillnad från andra skinn jackor jag haft! :D Hoppas en ny ägare kan hittas! Pris kan diskuteras💛

Nicole Bea
Nicole Bea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Ralph Lauren Gorham Jacka - Ok skick, sliten på sina ställen, kolla sista bilderna. Storlek XL junior/S passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Självklart äkta - Kolla bara recensionerna och qr koden! Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Grön Zara jacka  - Säljer en oversized olivgrön mockajacka från Zara i S🤍
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕