Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
adidas campus - Säljer mina ljusgrå adidas campus då jag vill ha nya viiiita skor till skolstart🤍DOM SKA RENGÖRAS!!! Köpte dom i april detta år så dom är relativt nya, och som sagt ska dom göras rent så hör av dig om du vill ha bild på dom när dom är rengjorda❣️
Adidas campus - Gråa adidas campus. Använda men mycket fint skick. Inga hål eller defekter! Skriv för frågor och fler bilder!❤️pris går att diskutera vid snabb affär!
Adidas campus  - Säljer mina adidas campus är i bra skick kan även byta för ett par svarta Eller beiga.Har använt ett par gånger köpte dom för en månad sen.För bilder eller mer info skriv.
Adidas Campus - Skorna har breda vita snören och en platt sula i vitt gummi. Ovandelen är i mjuk mocka som ger en clean och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar retro och street.
Adidas Campus - Snygga grå adidas campus till ett bra pris. Skorna har använts ett antal gånger men är i gott skick.
Adidas Campus - Lite smutsiga på bild, bra skick, en defekt se bild 2
Adidas campus - Gråa adidas campus, lite missfärgningar smuts och skavanker men inte trasiga eller liknade! Väldigt fräscha i helhet! Storlek 37 1/3, jag har några fler bilder som inte fick plats, skriv om ni vill se dem!
Adidas campus  - Adidas campus i bra skick! Billigaste på marknaden. En liten snabb tvätt så är de som nya!
Adidas Campus
Adidas Campus - 89 Adidas Campus - 90 Adidas Campus - 91 Adidas Campus - 92 Adidas Campus - 93

Adidas Campus

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Gråa

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer nu mina campus för att dem är för små, bra skick. Storlek 38 som man ser på en av bilderna. (Adidas Orginals Campus 00s Junior) Hör av er vid intresse!💞 Pris kan diskuteras 🎀

Isabelle💗💗
Isabelle💗💗
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Maison margiela - Säljer ett par unika sneakers i vitt med blå färgstänk och mönstrad sula. Allt og medföljer
Golden Goose vita sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt skinn med guldstjärna på sidan, svarta snören med logga och glittrig silverdetalj på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig look.
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula med nitar och detaljer i skinn och mesh. Kommer med originalkartong, extra skosnören och dustbag. Riktigt snygga och unika sneakers för dig som gillar exklusiva märken.