Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Unik kjol med fint mönster!🤎
Kjol s/m - Fodrat kjol super fin
Kjol -  köpt på loppis o inte riktigt min storlek🫶🏻
Söt kjol - Brun kjol med sammetsband runt midjan.
Kjol - Superfin kjol, helt ny med lappar kvar, säljes då den inte är min stil. Märkt storlek M, i största laget på mig som har 38, skulle säga att den är som en 40.
Kjol  - Snygg kjol 🙌 ifrån H&M aldrig använd 🫶🏻
 Kjol  - Den är ba använd en gång,det är ett skin kjol , tyckte den va lite för kort och köpte från new yorker, färgen är brun beige aktiv
Kjol
Kjol - 89 Kjol - 90 Kjol - 91

Kjol

Storlek: 40
Kategori: Kjolar
Färg: Brun

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svinsnygg cargo-ballongkjol från Cache Cache i storlek 40 (passar nog även 38)⭐️brun men snygga knappdetaljer och fickor!

Lea Stosic Fridh
Lea Stosic Fridh
(198)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blommig volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara. Väldigt eftertraktad och säljs inte längre🩷🩷skicka prosförslag så kommer vi överens om något😇😇😇
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
Beige kortkjol med smock och knyt - Supersöt beige kortkjol med smockad midja och knytband med tofsar. Köpte den i Spanien i en Zara butik och är helt oanvänd! Pris kan diskuteras vid snabbköp💕
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Randig kjol  - Superfin lågmidjad randig kjol med slit ifrån h&m, aldrig använd 🤍
Ljusblå jeanskjol med broderade fickor - Säljer en ljusblå jeanskjol med rå kant och slitningar. Kjolen har två bakfickor med rosa broderade detaljer och knappstängning. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och en kort passform som ger en cool vibe. Köpt från Gina tricot young stl 164.
y2k pinterest babydoll micro minikjol  - perfekt skick, uppskattar storleken som xs/s 🎀 midja ~ 37, längd 30 cm färgen är grå med inslag av brunt, remmarna går att justera och ha som man vill eller ta av