Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa axelbandslös volangklänning - Säljer en söt ljusrosa klänning. Klänningen har en tight passform upptill och en luftig, kort kjol med dubbla lager. Den är aldrig använd. Hör av er vid frågor och funderingar!💘
Ljusrosa volangklänning från Cider - Supersöt ljusrosa kortklänning från Cider med smala axelband, v-ringning och fina volangdetaljer nertill. Klänningen har spetsdetaljer under bysten och en luftig passform, perfekt för varma dagar. Klänningen är ganska kort på mig som är 167 skulle rekommendera för nån som är 155-160.
Ljusrosa volangklänning  - Jätte söt klänning som inte kommit till användning. Den har två axelband men som jag tidigare har vikt ner så att det blir en axelbandslös klänning💗💗
Söt ljusrosa volangklänning - Supersöt ljusrosa kortklänning med volangkant och rynk framtill. Klänningen har smala axelband, v-ringning med snörning och volangdetaljer längs urringningen. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Aldrig använd!
Ljusrosa långklänning med smock - Supersöt ljusrosa långklänning från 157 med smock upptill och volangiga lager. Klänningen är ärmlös och har en flowy passform som känns riktigt somrig. Perfekt för dig som gillar en romantisk och chill stil.
Ljusrosa volangklänning med slits - Superfin ljusrosa klänning med asymmetrisk längd, volanger och hög slits. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look ordinarie pris 1400
Ljusrosa volangklänning med krage - Supersöt ljusrosa kortklänning med volanger och lång ärm. Klänningen har en klassisk krage, v-ringning och dekorativa sömmar framtill.
Ljusrosa volangklänning med smock
Ljusrosa volangklänning med smock - 0 Ljusrosa volangklänning med smock - 1

Ljusrosa volangklänning med smock

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Cider
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt ljusrosa kort armlös klänning med smock i ryggen och dubbla volanger i kjolen. Endast använd 1-3 gånger (minns inte riktigt).

Isa
Isa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!
Ljusblå axelbandslös volangklänning Nelly  - Supersöt ljusblå kortklänning med flera lager volanger och en stor knytning framtill. Klänningen är från Nelly och andvänd 1 gång, sitter som en xs/s
STUDENT KLÄNNING  - Den här klänningen är en vacker och elegant design i en klassisk stil. Den har en figursydd silhuett som  framhäver midjan. Klänningen är perfekt för tillfällen som student dagen. Använd en gång. Skriv för fler frågor och bilder 🤍Storlek S men passar även Xs
Marinblå långklänning Runaway - Säljer en marinblå långklänning från Runaway The Label med snygg omlott-halsringning och öppen rygg. Klänningen har en slim passform och är ärmlös med tunna axelband som knyts i nacken. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för bal eller student.                                   Helt oanvänd med prislappen kvar.