Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Svart långklänning med blommiga broderier, volangdetaljer och slits framtill. Klänningen har öppen rygg med snörning och axelband. Perfekt för festliga tillfällen, tex som balklänning! Endast använd 1 gång, köpte för ca 1100 kr!
Balklänning  - Klänning som är perfekt till bal eller bröllop , använd 1 gång
Balklänning - Sjukt snygg balklänning från asos. Aldrig använd och prislappen kvar!
Balklänning - Säljer denna superfina balklänning köpt på asos! Helt slutsåld på hemsidan!!! Bra i längden på mig som är 178 cm! Kontakta för fler bilder 🌸
Balklänning - En supersnygg svart glittrig maxiklänning/långklänning med slits och halvöppen rygg. Klänningen är aldrig använd utan endast testad och prislappen sitter kvar. Klänningen är i storlek 48 men skulle snarare säga att den är som en 42-46, alltså passar den dig som har storlek M-XL beroende på längd. Skriv till mig vid eventuella frågor/bilder! Pris går att diskuteras (nypris 1200kr)
Balklänning - Min vackra och unika balklänning från asos!! Stretchigt och tjockt tyg som verkligen framhäver ens kurvor. Jag matchade den med pärlor, snyggt till puffärmarna i satin. Öppen rygg och mermaid kjol. Jag är 160 lång. Kan visa fler bilder om så önskas!
balklänning ❤️ - Säljer min gamla balklänning från 9ans bal❤️ Köpt för runt 1000kr. Tyvärr har den blivit lite nopprig här och där (sista bilden) men det är inget som syns om man inte kollar nära!!
BALKLÄNNING
BALKLÄNNING - 89

BALKLÄNNING

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Svart

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin helt ny balklänning från asos, storlek 38

Cajsab
Cajsab
(32)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Marinblå balklänning  - Säljer min balklänning med små kristaller💙Endast använd en gång och har inga defekter. Hör av er om ni vill ha fler bilder eller mer exakta måt❣️ pris kan diskuteras! Köpt för 1400kr.
Plisserad klänning Zara - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Rosa kort klänning med volanger - Säljer en söt rosa kort klänning med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har prickigt mönster och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som ger en skön känsla. Perfekt för varma dagar!!
Mönstrad klänning från Zara - Snygg ärmlös klänning från Zara med ett djurinspirerat mönster i brunt och beige. Klänningen har en volangdetalj vid fållen och en smickrande passform. Perfekt för varma dagar och sommarkvällar. Väldigt bra skick!
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Blå mönstrad kortklänning från Zara - Säljer en blå och vit kortklänning från Zara med långärmade transparenta ärmar och ett snyggt grafiskt mönster. Klänningen har v-ringning, smock i midjan och volangdetaljer. Inga defekter alls!
Balklänning  - Hej! Jag säljer min och min kompis jätte fina ljusrosa och ljusblåa klänningar som vi haft på våran bal. Man kan ha den både offshoulder och vanligt. Klänningarna har en dragkedja i ryggen vilket gör det lätt att komma i och ur. Vi har vanligtvis storlek 36/ S och är cirka 160-165 ca långa och på bilderna hade vi även klackar.Den rosa är lite kortare då vi lagt upp den men inte klippt bort något så det går lätt att ta ner till samma längd.Går att lägga upp klänningen om man skulle vilja.Båda7000