Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning XS - Klänning från Adoore, storlek XS.  I fint skick utan defekter eller andra anmärkningar.  Skickas eller hämtas upp i Kungsbacka
Klänning Adoore (XS) - Oanvänt klänning från märket Adoore i storlek xs
Adoore klänning - Supersnygg rosa kortklänning med shimrigt tyg och plisserade detaljer. Klänningen har långa, vida ärmar och ett matchande bälte i midjan som knyts. Den har ett randigt mönster och ger en riktigt trendig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa💕
Adoore klänning - SÖKER!!!.
Adoore klänning  - En superfin Adoore klänning i storlek 32, ny med prislapp på😍Säljer då den inte passade mig, helt slutsåld på hemsidan
Adoore klänning - Jätte fin klänning från adoore i storlek 32. Den är aldrig använd och känns som en storlek 34
Adoore klänning  - Säljer en shimrig rosa kortklänning med plisserat tyg och breda, långa ärmar. Klänningen har ett matchande bälte i midjan som knyts och ger en snygg siluett. Materialet är skimrande och ger en lyxig känsla💕Endast använd en gång!
Adoore klänning - Jättefin ljusgrön klänning från Adoore. Den är oanvänd så prislapparna är kvar💚💚skriv för fler bilder privat☺️
Adoore klänning strl XS
Adoore klänning strl XS - 89 Adoore klänning strl XS - 90

Adoore klänning strl XS

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Napoli dress Lemon från Adoore, strl XS. Endast använd en gång. Nypris 1495 kr.

Emelie Orrpars
Emelie Orrpars
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Svart kort klänning med öppen rygg - Passar xs-xs helt oanvänd med prislapp kvar!!! Skickar förmodligen samma dag
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍