Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Summar klänning från Lindex använd bara en gång. Är är mycket bra skick och normal till storlek. Jätte fin till somnar fick mycket fina kommentaren när jag haft den på mig!
Vit klänning - Hej! Säljer denna vita klänning. Den är endast använd 1 gång på skolavslutningen. Storlek 140 men väldigt stor i storlek skulle säga S💕
Klänning - Klänning från Lindex i storlek s
sommar klänning - såååå fin klänning från lindex, helt ny och aldrig använd 🤩
Klänning - Klänning med ränder, knappast använd. *har svaga missfärningar på få ställen.
Vit klänning  - Säljer en vit klänning som inte kommer till användning💕 perfekt till sommaren! Skriv om ni har frågor och priset går att diskutera!
Söt vit klänning - Så fin klänning skriv för bilder på
Klänning!
Klänning! - 89 Klänning! - 90

Klänning!

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Lindex
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna klänningen säljs pga att jag inte har fått något riktigt tillfälle att använda den och kommer nog inte få det heller! Jätte fin klänning för alla tillfällen, både skolavslutningen eller till vardags! Passar bra nu inför sommaren 😍💕💕

Sofiiiiii
Sofiiiiii
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Svart glittrig oneshoulder klänning rosett - Svart glittrig mini-klänning från H&M med en stor rosett framtill, oneshoulder. Även silikonremsa inuti (sista bilden) så den sitter uppe extra bra! Helt oanvänd, perfekt till jul, nyår och fest🖤✨🪩finns ej att köpa längre
Glittrig svart bandeuklänning - Perfekta nyårsklänningen✨🥂 Bara använd en gång och nypris är över 1000 kr🥰 köpt på Revolve
Studentklänning  - Sååå fin klänning från ida Sjöstedt! Passar perfekt tilö studenten eller andra arrangemang😍🩷 den är i storlek 40 men har ett knytband så den passar även s-m
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart kort klänning med öppen rygg - Passar xs-xs helt oanvänd med prislapp kvar!!! Skickar förmodligen samma dag
Satinklänning - Klänning i satin från Edikted, helt ny med lappen kvar. Köpte för 515!!
Rosa volangklänning med oneshoulder - Supersöt rosa kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Klänningen är ärmlös och har en luftig, flowy känsla tack vare det tunna materialet. Perfekt för dig som gillar romantisk och lekfull stil.