Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd omlottklänning Gina Tricot - Snygg vinröd klänning från Gina Tricot i omlottmodell med volangdetaljer och cut-outs vid midjan. Klänningen har lång ärm och rund halsringning, tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look.
Vinröd klänning från Gina Tricot - Elegant vinröd klänning från Gina Tricot med långa ärmar och v-ringad design. Perfekt för festliga tillfällen i den stilrena look. Helt slutsålt på hemsidan, endast använt en gång. Storlek 36.
Vinröd spetsklänning Gina Tricot - Vinröd kortklänning i spets med blommigt mönster.
Vinröd långärmad klänning Gina Tricot - Enkel och stilren vinröd klänning från Gina Tricot med lång ärm och rund halsringning. Modellen är rak och något längre baktill, tillverkad i ett mjukt och lätt material som ger en avslappnad känsla.
Vinröd sammetsklänning från Gina Tricot - Snygg vinröd klänning i sammet från Gina Tricot. Klänningen har en elegant, mörk ton och långa ärmar, perfekt för höst och vinter. Den har en klassisk passform som ger en stilren look.
Vinröd långärmad klänning Gina Tricot - Vinröd kortklänning med lång ärm och snygg draperad öppen rygg. Klänningen är figurnära och har en mjuk, lätt glansig yta. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant men enkel look.
Tuva

Vinröd långklänning från Gina Tricot

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vinröd
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina och populära långklänning från Gina Tricot. Säljer då den inte kommer komma till användning. Klänningen är använd 1 gång men är som ny. Slutsåld på hemsidan i str 36. ❤️

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Vit prickig kortklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med stora svarta prickar. Klänningen har breda axelband, markerad midja och voluminös kjol med rynk. Endast använd 1 gång. Slutsåld på hemsidan. Hör gärna av dig vid frågor💕💕
Zara klänning - Superfin ljus kortklänning med halterneck och volangdetaljer nertill. .
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.
Balklänning ifrån Lulus - Jääääättefin olivgrön balklänning i satinmaterial, endast använd en gång, har dock en liten defekt på tyget men den syns knappt. Den är även uppsydd längst ner för att passa någon som är runt 158-160!! Köpt för 1300kr på plick och då var den oanvänd!
Plisserad ljusbeige volangklänning - Supersöt trending kort plisserad klänning från h&m.
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt
Vit axelbandslös kortklänning med rosett - Supersnygg vit axelbandslös kortklänning från Valentino med stor rosettdetalj framtill. Klänningen har en elegant och stilren design med raka linjer och är tillverkad i ett mjukt, lyxigt material som känns skönt mot huden. Klänningen är ny med prislapp!!!