Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire väska  - En Zadig &voltaire väska. Köpt för ungefär ett år sedan. Använd endast några gånger. Nypris var 3200 kr.
Zadig & Voltaire väska - Säljer min Zadig väska i modellen Rock Quilted Clutch. Är använd men fortfarande i fint skick, lite skrap på hörnen som ni kan se på tredje bilden men det är inget man tänker på. Både långt och kort band samt orginalpåse ingår. Nypris 4650kr
Zadig & Voltaire väska - Säljer min älskade sunny väska som tyvärr inte kommer till användning längre.   Köpt förra sommaren i Cannes och väskan i sig är i väldigt bra skick men silvret har ändrat färg på vissa ställen men inte alls märkbart! Ny pris 4 300
Zadig & Voltaire väska - Jättefin Zadig sunny bag i den lilla modellen, köpt för ca 2 år sen💕
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & Voltaire väska - INTRESSEKOLL på min Zadig & Voltaire väska. Äkthetsbevis finns!💞💞
Zadig & Voltaire väska - Liten Zadig & Voltaire väska. Svart med gulddetaljer. Axelrem och dustbag ingår. Måtten är 12x9x3 cm. Oanvänd. Nypris 245 € vilket motsvarar ca 2 900 kr.
Zadig & Voltaire väska - Äldre väska från Zadig & Voltaire. Från deras rockstud kollektion. Väskan har tecken på användning och kedjan har blivit lite bronsfärgad. Men jag tycker den är snyggast så. Tyvärr så har jag inte kvar den långa kedjan men det går sätta dit vilken kedja man vill. Den korta på bilden följer med såklart.
Zadig & Voltaire väska
Zadig & Voltaire väska - 89 Zadig & Voltaire väska - 90 Zadig & Voltaire väska - 91

Zadig & Voltaire väska

Storlek: Mellan/Stor
Kategori: Väskor

1190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As snygg Zadig väska köpt för nypris ca 3900kr på Galleries Lafayette i Nice. Använd fåtal gånger så bra skick! En lite större väska perfekt för skolan eller jobbet. Läder med silvriga detaljer. Skriv om ni har några frågor eller vill ha fler bilder 💖🌟

Emma Granö
Emma Granö
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!