Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad magväska från Gucci - Säljer en stilren magväska från Gucci med det klassiska GG-mönstret. Väskan har en justerbar rem och flera dragkedjeförsedda fack för säker förvaring. Dom 3 olika facken för det enkelt att hålla dina saker organiserade och lättillgängliga. Skriv vid fler frågor och priset är självklart inte hugget i sten!
Magväska - Helt ny!
Gucci magväska  - Säljer min Gucci midja väska änvender inte den så ofta köpte i Gucci 2025 17 mars för 6899, den är i jätte bra skick som ny!!
GUCCl magväska - Ingen skador, helt ny!
Mönstrad magväska från Gucci - Snygg magväska från Gucci med det klassiska GG-mönstret. Väskan har en justerbar rem och flera dragkedjeförsedda fack för säker förvaring. Perfekt för att hålla dina saker organiserade och lättillgängliga.
Gucci beige magväska - Snygg maxväska från Gucci i beige och svart med klassiskt GG-mönster. Väskan har justerbar svart rem, dragkedja upptill och framficka med dragkedja. Materialet är en mix av skinn och canvas, perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Gucci magväska - Säljer en snygg magväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har svarta skinn- och textildetaljer, justerbart band och dragkedja framtill. Perfekt för att bära det viktigaste och ge din outfit en lyxig touch. Skriv vid frågor Elelr intressen
Mönstrad gucci magväska - Snygg gucci magväska med klassiskt mönster och dragkedja. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Justerbart bälte för bekväm passform. Priset är inte fast går att diskutera vid snabb affär. Endast seriösa köpare, ingen bråttom att bli av med.
Mönstrad magväska
Mönstrad magväska  - 0 Mönstrad magväska  - 1 Mönstrad magväska  - 2 Mönstrad magväska  - 3 Mönstrad magväska  - 4

Mönstrad magväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Nytt skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg magväska med klassiskt mönster i beige och svart. Väskan har en justerbar rem och flera dragkedjafack. För smidig förvaring. Perfekt för att hålla dina saker säkra och nära till hands.

M SECEND
M SECEND
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny