Alla kategorier / Mode / Väskor
Gucci beige magväska
Gucci beige magväska - 0 Gucci beige magväska - 1 Gucci beige magväska - 2 Gucci beige magväska - 3

Gucci beige magväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg maxväska från Gucci i beige och svart med klassiskt GG-mönster. Väskan har justerbar svart rem, dragkedja upptill och framficka med dragkedja. Materialet är en mix av skinn och canvas, perfekt för att bära det viktigaste med stil.

M12
M12
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gucci keps snake - Kvitto finns tyvär inte kvar men pris kan diskuteras.
Gucci keps med tigertryck - Säljer en beige och svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och två tigrar framtill. Kepsen har svart mesh på baksidan och justerbar passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Liknande annonser
Visa alla