Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kedje väska  - En Kedje väska/ axelremsväska ifrån Nelly, liknar tiamo väskan
zara väska kedja - En väska från zara med kedja som man kan ta bort. Finns också en rem man kan sätta dit om man vill ha en liten axelrems väska. Har använt fåtal gånger och sparsamt, inga tecken på användning.
Kedje väska - Flitigt använd, inga defekter. Skriv om du har fler funderingar💛
Svart väska med kedja - Bra skick, nästan aldrig använd Bredd (i bottnen) 8,5cm Höjd 14cm Längd 22,5cm
Svart stradivarius väska med kedja - Snygg svart axelväska i quiltad design med silverfärgad kedjerem och metallspänne framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Svart quiltad väska med kedja - Snygg svart axelväska från NLY Accessories. Endast använd några få gånger. Liten defekt på framsidan men de är inget som märks (se sista bilden) säljer då den inte kommer till användning 💕 finns på vinted oxå!!
Väska med kedjor
Väska med kedjor - 89 Väska med kedjor - 90 Väska med kedjor - 91 Väska med kedjor - 92

Väska med kedjor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

290 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En medelstor väska med många fickor. Den har kedjor och många detaljer. Den säljs pågrund av att det inte är min stil längre och den är i bra skick.

Cajsalisa Brink
Cajsalisa Brink
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Svart handväska - Svart handväska💕
Ljusblå väska med gulddetaljer - Fin, helt ny ljusblå väska🫶Ge prisförslag och kan skicka fler bilder💕