Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Svart långklänning med blommiga broderier, volangdetaljer och slits framtill. Klänningen har öppen rygg med snörning och axelband. Perfekt för festliga tillfällen, tex som balklänning! Endast använd 1 gång, köpte för ca 1100 kr!
balklänning - säljer en balklänning som inte används. Köpte denna men gillade inte den så jag valde att köpa en annan och då har den här inte kommit till användning. Den är i storlek S och är lång i längden( jag är 165cm )
Balklänning  - Superfin balklänning. Använd en gång, fint skick! Jag är 173cm och får släp!🖤💫 nypris 6000;-
Balklänning - Balklänning i satin🖤 använd en gång
Balklänning - Intressekoll på min fina balklänning. Kan skicka bättre bilder vid intresse. Svart ”satin”, korsettklänning med slits & litet släp💗
bal klänning - Jag säljer nu min balklänning som jag använt en gång. den är i storlek S men släpar där nere beroende på hur lång man är. Klänningen är svart med paljetter som glittrar. Jag är 165 cm lång och har på mig både XS och S. Priset kan diskuteras!
Balklänning  - Super fin balklänning från Nelly trend, säljer då det var fel storlek för mig! Passform som på sista bilden men i svart 😊
Balklänning
Balklänning  - 0 Balklänning  - 1 Balklänning  - 2

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin svart pärlad balklänning från ohpolly med inbyggd ”korsett” vid överdelen, använd på balen 2024, absolut inget fel på klänningen, sitter väldigt bra och har ett fint släp, glittrar väldigt fint i ljuset. Satt bra på mig som oftast bär strl s (E kupa). Nypris 2500

selmasemla
selmasemla
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Maxi klänning  - Säljer en ljusgul balklänning i satin med smala axelband, v-ringning och öppen rygg med knyt i midjan. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller snyggt längs kroppen. Kan skicka fler bilder ifall det behövs 💕💕💕
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS