Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Set - Fint set med lång kjol och kort top, perfekt utomlands.
Set - Använd 1 gång, storlek S/M
Set NYTT - Oanvända!! Köpt fel storlek. Storlek s, passar s men inte för SMÅ bröst. Skitsnyggt ser precis ut som på bilden!
Beige set - Snygg beige set  med en tight passform. Toppen är croppad och kjolen är lång, vilket ger en elegant look. Perfekt för en stilren och modern outfit.
Ljusbeige set - Säljer detta fina set. Jag är 164 och kjolen slutar strax över fötterna. Storlek XS men materialet är stretchigt. Toppen slutar ovanför naveln. Kjolen kan bäras lowrise. Priset kan diskuteras.
Peppermayo set - Nytt med tags - linne set från Peppermayo
Topp och kjol set - från prettylittlething , storlek på toppen är 34 och kjolen 36
Donna set
Donna set - 89 Donna set - 90 Donna set - 91

Donna set

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bilderna är lånade för att setet tyvärr inte passar. Setet är helt oanvänt. Hann inte lämna tillbaka så säljer det på plick istället

Boki Hendrikson
Boki Hendrikson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!
Marinblå långklänning Runaway - Säljer en marinblå långklänning från Runaway The Label med snygg omlott-halsringning och öppen rygg. Klänningen har en slim passform och är ärmlös med tunna axelband som knyts i nacken. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för bal eller student.                                   Helt oanvänd med prislappen kvar.
Vit studentklänning 😍 - Superfin vit kort klänning från Showpo med v-ringning, långa spetsärmar och volang i kjolen. Jättefin klänning som passar perfekt till student eller examen 🥰den är helt ny med prislapp och är endast testad en gång därav helt i nyskick. Nypris 1500kr (med frakten inräknad i priset) klänningen passar mig som har ca 42 i storlek eller M/L☺️klänningen är en av deras nyaste designs och väldigt populär och vacker! Skriv till mig om ni önskar fler bilder eller om ni har några frågor, kram 🥰
Zara paljett klänning - Paljett klänning från Zara, perfekt till nyår! Köpt för 399kr
Klänning - Ny, storlek m
Vit studentklänning med volang - Superfin vit kort klänning med spets och volangkant. Passar perfekt till studenten och är väldigt unik🥰
Maxi klänning  - Säljer en ljusgul balklänning i satin med smala axelband, v-ringning och öppen rygg med knyt i midjan. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller snyggt längs kroppen. Kan skicka fler bilder ifall det behövs 💕💕💕
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS