Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ny bikbok klänning - En helt ny och oanvänd (prislapp på) glitter klänning från bikbok. Passar till fest, nyår eller andra tillfällen. Är jättesnygg men för liten. Är i storlek xs och nypris är 499kr. Köparen står för frakten ❤️
Ny bikbok - Vit med stenar
Ny klänning Bikbok storlek S - Klänning Bikbok Dk Zoey  Nypris 399kr
Klänning från bikbok - Vit klänning med slits från bikbok, strl XS
Bikbok klänning - Supergulliga klänning från bikbok. Bra skick förutom att lappen i har gått av på ena siden men det syns inte.
Klänning ifrån bikbok - Så snygg klänning som Max är använd 1 gång! Köpte för typ 1 år sedan men kommer inte till användning🫶🏻 Sitter som en smäck tajt runt kroppen💗 Passar perfekt nu till sommaren!
HELT NY bikbok klänning
HELT NY bikbok klänning - 89 HELT NY bikbok klänning - 90 HELT NY bikbok klänning - 91 HELT NY bikbok klänning - 92

HELT NY bikbok klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

FÖRSTA BILD LÅNAD‼️Säljer denna helt nya BIKBOK klänning, med lapp kvar. Storlek XS, nypris 299kr - mitt pris 100kr

Anni Kågström
Anni Kågström
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Viral Zara klänning - Ny skick storlek XS, passar as nice till studentklänning 🥰
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!