Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Djupblå satin klänning - Från Zara, storlek S. Den faller väldigt vackert. Mycket bra skick! Jag fraktar gärna - köparen står för frakten, annars hämtas klänningen upp i Tyresö/Globen 💞
Långklänning  - Otroligt fin långklänning som är köpt utomlands.🌸🫶 Skulle säga att den passar XS-L eftersom man kan reglera storleken. Den liknar zara klänningarna. Pris kan diskuteras och köparen står för frakt.🩷
Långklänning  - Lånklänning från Shein med mönster i blått, brunt och grått. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, djup v-ringning och ett hjärtformat smycke framtill. Oanvänd
långklänning  - En lång maxiklänning ifrån shein. Knappt använd och passar i längden för mig som är 167.
Långklänning  - En långklänning med små defekter, se bilder. Sitter bra på mig som är 167.
Långklänning - Långklänning/balklänning eller finare klänning i ett silkes material. Spets i ryggen. Litet märke se bild. Enbart använd vid ett tillfälle
långklänning  - kan användas till bal eller bara till vardagen. Super fin och den är köpt utomlands🩷
Djupblå långklänning
Djupblå långklänning - 89 Djupblå långklänning - 90 Djupblå långklänning - 91

Djupblå långklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Weekday

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin långklänning i en underbar blå sidenimitation, och med snygg ryggdetalj. Klänningen är i perfekt skick, och med justerbar snörning som kan ändras efter tycke och smak. Fler bilder finns vid intresse.

moaringbom
moaringbom
(18)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara klänning - Säljer denna eftertraktade klänning från Zara som tyvärr var för liten💞 Inga märkvärdiga problem förutom vid dragkedjan, men det var inget man såg när den var på❣️Visar på andra bilden!
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Svart transparent spetsklänning från Victoria's Secret - En svart kortklänning i transparent mesh med spetsdetaljer och tunna axelband från Victoria's Secret. Storlek: M, passar 36-38. Dockans storlek: 34.
Glittrig grön kortklänning med öppen rygg - Supersnygg mörkgrön kortklänning med glittrigt tyg och lång ärm. Klänningen har en djup öppen rygg med knytband upptill och en lätt draperad effekt baktill. Perfekt för dig nu till jul och nyår. Kan skickas direkt för leverans till nyår!!☺️☺️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette