Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange klänning  - Helt oanvänd och prislappen sitter kvar!
Orange klänning - Orange klänning från H&M i strl 34. Fick begagnad men jag har aldrig använt. Justerbara band i bak samt dragkedja i sidan.
Orange klänning  - Orange klänning från Zara, köpt förra året men sparsamt använd
Orange klänning  - intressekoll på denna trendiga orangea klänning ifrån asos! Endast andvänd 1 gång storlek 34, passar mig som vanligtvis är en S
Orange klänning - En orange off shoulder klänning från zara🧡Helt ny med prislapp kvar, tyvärr för stor för mig.
Orange klänning - Super snygg klänning. Helt oanvänd, fortfarande prislappen på. Storlek S/ 36
orange klänning  - Bomulls klänning materialet är skönt. Knappt använt den
Jättesöt orange klänning
Jättesöt orange klänning - 89

Jättesöt orange klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna jättesöta orange klänning som jag köpte i somras. Älskar den men tycker inte färgen passar så fint på mig. Säljer den nu därför❤️❤️skriv för fler bilder!!

Astrid Engström
Astrid Engström
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volang - Supersnygg vit kortklänning i spets med volangkant och ballongärmar. Klänningen har hög hals, markerad midja och dragkedja i ryggen. Detaljerad spets med blommigt mönster och transparenta partier ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut! Perfekt till studenten. Storleksmässigt passar den S och M. Den är helt ny. Kan tänka mig att ändra pris
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Vit one shoulder kortklänning - Säljer en vit kortklänning med one shoulder-design och puffärm. Klänningen har en snygg cut-out i midjan och volang nedtill. Tillverkad i ett lätt bomullsliknande material, perfekt för sommarens alla tillfällen. Perfekt inför studenten
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.