Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Supersöt gul klänning med offshoulder och puffiga ärmar. Klänningen har en volang upptill som ger en romantisk vibe och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och feminin look.( håller in den i midjan på bilden)
Klänning - Fin gul långklänning, se bilder för detaljer
Klänning - Klänning från H&M aldrig använd. Normal i storlek och i fin senapsgul färg.
Klänning - En klänning som jag har inte alls använt då jag ville tajta den men är för lat, perfekt för sommar fester🤍
Klänning  - INTRESSEKOLL på denna söta klänning💕 använd ca 1-2 gånger, så nästan nyskick🥰
Somrig klänning - Söt klänning med blommor på, perfekt till sommaren 💚💚💛💛använder tyvärr ej därför säljer jag den, storlek 36/S från H&M!! Öppen i ryggen o som man knyter i nacken 💛💚
Nelly klänning  - Nelly gul klänning i storlek s, nyskick. Skriv för mer information
Klänning - Rutig gul sommarklänning! Passar jättebra till sommaren!🌼
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91 Klänning  - 92

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Gul

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S Bra skick

FS
FS
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Gul balklänning med öppen rygg - Säljer en elegant gul långklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en mjuk, följsam passform och är ärmlös. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och studentbal. Materialet känns svalt och lätt mot huden. Använd 1 gång.
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼